Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ETAP

To co już wybudowano.
K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10976
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: K-man » 10 paź 2013, o 07:51

Przyjrzałem się i zmieniam zdanie. Toż ten budynek to istne dzieło, a ta piękna kolorystyka tylko to podkreśla :lol:
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

jo_ka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 7 cze 2013, o 10:28

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: jo_ka » 10 paź 2013, o 08:17

Witam
my też otrzymaliśmy informację, że odbiór kluczy w listopadzie . Super nareszcie, jeszcze trochę remontu i na Święta mieszkamy:) :)

A co z tym lokalami na parterze, wiecie co tam będzie?
Pozdrawiam

jo_ka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 7 cze 2013, o 10:28

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: jo_ka » 11 paź 2013, o 09:13

tomash pisze:
K-man pisze:Nie powiedziałbym, aby ten blok był ładny. Typowa kaszana, choć na Dobrzecu są jeszcze większe kaszany :)
z tych wszystkich bloków które teraz powstają na terenie Kalisza prezentuje się całkiem dobrze
już nie przesadzaj Kman ;p jedyny minus że w Nowych Skalmierzycach a nie w Kaliszu


To że blok jest w Nowych Skalmierzycach, jest chyba największym plusem, opłaty za śmieci, wodę i czynsz są dużo niższe niż w Kaliszu

JQu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 11 paź 2013, o 15:48

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: JQu » 11 paź 2013, o 15:53

Następne będą budowane bloki po drugiej stronie ulicy, obok bloków Szulca, ale to już wieś Boczków.
Ostatnio zmieniony 21 sie 2015, o 10:19 przez JQu, łącznie zmieniany 1 raz.

jo_ka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 7 cze 2013, o 10:28

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: jo_ka » 11 paź 2013, o 20:50

JQu pisze:A ja będę mieszkał na wsi i będę miał sołtysa :) bo kupiłem mieszkanie we właśnie budowanym bloku.
BTW - następne będą budowane bloki po drugiej stronie ulicy, obok bloków Szulca, ale to już wieś Boczków :)
A co za Deweloper buduje te bloki w Boczkowie??

JQu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 11 paź 2013, o 15:48

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: JQu » 11 paź 2013, o 22:20

A co za Deweloper buduje te bloki w Boczkowie??
Ten sam. Kiedy będzie budował tego nie wiem, ale jest już w posiadaniu działki.

jo_ka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 7 cze 2013, o 10:28

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: jo_ka » 12 paź 2013, o 12:35

No to będzie blokowisko:)

snayper.mk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 24 paź 2013, o 22:39

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: snayper.mk » 24 paź 2013, o 22:52

Witam. Skoro już zaczęli budowę nowego bloku to można by założyć do niego nowy wątek albo chociaż "podwątek" :lol: istniejącego np.II Etap BLOK nr II (decyzję pozostawiam administratorom). Postaram się wrzucać nowe zdjęcia z budowy w odstępach powiedzmy tygodniowych. Pozdrawiam przyszłych sąsiadów :D

Samsung
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 13 sie 2013, o 15:25

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: Samsung » 24 paź 2013, o 23:31

Nie ma sensu robic nowego watku bo przeciez i tak bedziemy chyba jedna wspolnota co?:) Mysle, ze co tydzien wstawianie zdjec to az za czesto bo pewnie jaka ta pogodo nie bedzie to i tak beda mieli prtzestoje itd bopewnie harmonogram maja ustalony i predzej niz do wrzesnia-pazdziernika nie skoncza.

Ale interesuja mnie wszelkie opinie, wskazowki i wrazaenia mieszkancow, ktorzy wlasnie odbieraja mieszkania w gotowym bloku??:)

Pozdrawiam!

ili89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:50

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: ili89 » 25 paź 2013, o 16:50

Moje pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne, klatka schodowa jak i samo mieszkanie super... Co do jakości to szczerze nie znam się, więc jak obejrzy je fachowiec można napisać coś więcej, ale na pierwszy rzut oka nie ma fuszerki! :D

Można spokojnie wejść i obejrzeć sobie mieszkanie, niektórzy już zaczęli działać w środku i niektóre balkony mają już założone kafelki.

Sibiu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 11:27
Lokalizacja: Szczypiorno

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: Sibiu » 2 lis 2013, o 11:07

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Trusmilk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 5 lis 2013, o 15:04

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: Trusmilk » 5 lis 2013, o 15:09

Witam,
Czy ktoś może podzielić się wrażeniami z odbioru nowego M? Zastanawiam się nad kupnem w nowo powstającym bloku. Jestem ciekawa jak przedstawia się jakość wykończenia tego pierwszego. Elewacja robi wrażenie, zagospodarowanie terenu wokół również.
Dziękuję z góry za podzieleniem się opiniami
Pozdrawiam

adi00
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 20:10
Lokalizacja: Dobrzec

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: adi00 » 5 lis 2013, o 18:38

Witam
Ja odebrałem mieszkanko i nie mam żadnych zastrzeżeń, wizualnie wszystko ok , miary w oczach
nie mam co prawda ale tynki i posadzki gładkie, narożniki widać że proste, okna super, drzwi zewnętrzne też, klatki wizualnie bardzo ładne tak domowo i przytulnie, zobaczymy tylko jak sąsiedzi czy są spoko czy nie .
Pozdrawiam sąsiadów.
:D :lol:

kewin_ka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 5 lis 2013, o 18:34

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: kewin_ka » 5 lis 2013, o 18:43

Witam,
mieszkanie super, ściany ok dosłownie do malowania, sufity też, winda jeszcze nie działa, ale to jest podobno kwestia tygodnia. Klatki bardzo ładne.
Polecamy kupno mieszkań u tego Developera. Jesteśmy bardzo zadowoleni. W razie jakichkolwiek problemów, kierownik jest obok na budowie, więc można wszystko załatwić.
Jesteśmy mile zaskoczeni, bo różnie się słyszy o stanie developerskim...
POLECAMY!!!

ili89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:50

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: ili89 » 5 lis 2013, o 19:12

My też odebraliśmy klucze i mieliśmy tylko dwa zastrzeżenia...
Jak była zdejmowana folia z okien ktoś użył nożyka i przejechał po obramowaniu oraz wgniecenie na obramowaniu balkonu. Kierownik budowy powiedział nam, że sprawa zostanie załatwiona w tydzień. Wentylacja działa, ściany "równe" :D metraż też ok, ogólnie nie ma się do czego przyczepić. Tylko domofon będziemy musieli przenieść bo jest założony w miejscu gdzie planujemy zrobić szafę. Jedną sąsiadkę już poznałam i muszę stwierdzić, iż mogliby być tylko tacy sąsiedzi. Także my też polecamy nad zainteresowaniem się kupna mieszkania u tego dewelopera. Pozdrawiam!

Ewelin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2013, o 09:01

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: Ewelin » 17 lis 2013, o 09:17

Musze przyznać, że blok robi wrażenie. Miło czyta się również to forum - widać, że ludzie zadowoleni
Teraz widać jak na dłoni co zrobił Szulc - proszę chociażby porównać zieleń jaka została tam wsadzona. U Was piękne tuje, nawet na balkonach a u Szulca jakieś 10 cm badylki co kilka metrów, bo to nawet nie można nazwać drzewkiem.
Brama wjazdowa ledwo chodzi a domofon jest non stop naprawiany. Niektórym już farba z barierek od balkonów odeszła, a zamki od drzwi garażowych wylatują - drzwi nie idzie zamknąć ani otworzyć. W jednej klatce w piwnicy już weszła wilgoć bo coś jest nie tak z wentylacją. Nawet nie wspomne o garażach - posadzka mokra a przy lepszej ulewie woda wlewa się strumieniem do środka. Oświetlenie wokół bloku to jakieś nieporozumienie - ciemno jak w dupie u .... - wsadzone jakieś 50 cm latarenki, które ledwo się trzymają w tej ziemi. Popytać ludzi - to ściany krzywe, fachowcy po 4 razy szpachlowali. Wina tez ludzi co tam mieszkają, bo na taki standard się zgodzili i nic z tym nie robią. A o ile się orientuje to u Was te mieszkania są nawet tańsze niż u Szulca

snayper.mk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 24 paź 2013, o 22:39

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: snayper.mk » 17 lis 2013, o 18:14

Witam :) Wczoraj byłem na budowie i pstryknąłem kilka fotek od strony pola. Przez te dwa tygodnie "troszeczkę" tych cegiełek postawili :)) Mam pytanie: nie orientujecie się do kiedy można zgłaszać developerowi zmiany w instalacjach i jakie są ewentualne koszty takich zmian?
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Trusmilk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 5 lis 2013, o 15:04

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: Trusmilk » 17 lis 2013, o 22:27

Ewelin pisze:Musze przyznać, że blok robi wrażenie. Miło czyta się również to forum - widać, że ludzie zadowoleni
Teraz widać jak na dłoni co zrobił Szulc - proszę chociażby porównać zieleń jaka została tam wsadzona. U Was piękne tuje, nawet na balkonach a u Szulca jakieś 10 cm badylki co kilka metrów, bo to nawet nie można nazwać drzewkiem.
Brama wjazdowa ledwo chodzi a domofon jest non stop naprawiany. Niektórym już farba z barierek od balkonów odeszła, a zamki od drzwi garażowych wylatują - drzwi nie idzie zamknąć ani otworzyć. W jednej klatce w piwnicy już weszła wilgoć bo coś jest nie tak z wentylacją. Nawet nie wspomne o garażach - posadzka mokra a przy lepszej ulewie woda wlewa się strumieniem do środka. Oświetlenie wokół bloku to jakieś nieporozumienie - ciemno jak w dupie u .... - wsadzone jakieś 50 cm latarenki, które ledwo się trzymają w tej ziemi. Popytać ludzi - to ściany krzywe, fachowcy po 4 razy szpachlowali. Wina tez ludzi co tam mieszkają, bo na taki standard się zgodzili i nic z tym nie robią. A o ile się orientuje to u Was te mieszkania są nawet tańsze niż u Szulca
Blok rzeczywiście robią wrażenie. Z blokami Szulca nie ma co porównywać. Kompletnie inny standard... Pan Szulc architektem zieleni na pewno nie jest. Jednak tuje na balkonach to inna historia. Zielony dach/ tarasy trzeba jakoś zagospodarować, zwłaszcza, że za te parędziesiąt m2 można kupić piękną działkę rekreacyjną. Oświetlenie na Wrocławskiej rzeczywiście porażka, brama również, a balustrady...hmm...myślę, że ta historia może się powtórzyć tutaj... Mieszkania są na pewno tańsze, bo Nowe Skalmierzyce, ale ja widzę w tej lokalizacji same plusy :) Tak więc nie ma co porównywać :) Pozdrawiam

JQu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 11 paź 2013, o 15:48

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: JQu » 18 lis 2013, o 13:36

Mam pytanie: nie orientujecie się do kiedy można zgłaszać developerowi zmiany w instalacjach i jakie są ewentualne koszty takich zmian?
A czytał ze zrozumieniem umowę którą podpisał? :shock: Chyba nie :shock: Do końca roku - przynajmniej ja mam taki termin. Koszt wg indywidualnej wyceny dewelopera.

ili89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:50

Re: Nowy Blok mieszkalny z garażami w Skalmierzycach- II ET

Nieprzeczytany post autor: ili89 » 18 lis 2013, o 17:28

A ja mam pytanie dotyczące Hali Garażowej... Słyszał może ktoś kiedy zaczną ją budować?

ODPOWIEDZ