Remont McDonald's

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Remont McDonald's

Nieprzeczytany post autor: Adi » 26 cze 2009, o 18:59

Chyba dzisiaj rozpoczął się gruntowny McDonald's. Czynny jest tylko McDrive.

kaczorek88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 17 cze 2009, o 22:05
Lokalizacja: korczak

Nieprzeczytany post autor: kaczorek88 » 26 cze 2009, o 19:08

Mogliby wybudować 2 McDonalda ciekawe czy kiedyś powstanie pizza hut w Kaliszu

marek69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 593
Rejestracja: 23 cze 2006, o 15:34
Lokalizacja: KALISZ/WIDOK

Nieprzeczytany post autor: marek69 » 26 cze 2009, o 19:31

Po tylu latach muszą zmienić image. Zresztą to chyba akcja ogólnopolska - w Poznaniu w M1 już jakiś czas temu oswieżyli wnętrze i trzeba przyznać że wyszło im to z korzyścią.

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 26 cze 2009, o 20:48

Tak wszystkie restauracje doczekają się zmiany wnętrza, idą w kolejności otwierania.
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

LUK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2479
Rejestracja: 26 gru 2005, o 16:31
Lokalizacja: Kalisz/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: LUK » 26 cze 2009, o 22:35

Remont trwa od kilku dni.

Wydaje mi się, że dobrą lokalizacją na drugiego McDrive'a jest teren koło Media Markt.

holek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 22:13
GG: 3979899
Lokalizacja: Midleton-Ireland/ /Kalisz-Poland

Nieprzeczytany post autor: holek » 27 cze 2009, o 00:45

Adi pisze:Tak wszystkie restauracje doczekają się zmiany wnętrza, idą w kolejności otwierania.
nie zgodzę się z Tobą Adiii :) Powiedzmy że wiem co nie co, np. wiem do kiedy będzie trwał ten remont, jak będzie wyglądać po remoncie (bardziej trafne tu słowo to "przebudowa") i dużo więcej :) lecz niestety nie mogę ujawnić żadnych informacji na ten temat :( Ale, no właśnie, NIE prawdą jest to że idą wg kolejności otwierania i NIE wszystkie restauracje doczekają się zmian wnętrza (remodelingu) - tyle mogę ujawnić, niestety :)

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 27 cze 2009, o 11:07

Dzięki Holek za poprawienie ;) tyle słyszałem tyle napisałem ;)
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

holek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 22:13
GG: 3979899
Lokalizacja: Midleton-Ireland/ /Kalisz-Poland

Nieprzeczytany post autor: holek » 27 cze 2009, o 12:07

Adi pisze:Dzięki Holek za poprawienie ;) tyle słyszałem tyle napisałem ;)
heh, a jeżeli faktycznie, kiedyś tam wszystkie "stare" restauracje mają doczekać się remodelingu... to szybciej postawią polskie TGV :P Może i są w planach, ale to dalekich... może 2015? 2016 :)

riczi1977
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 200
Rejestracja: 4 cze 2009, o 19:50
Lokalizacja: Nowe Skalmierzyce

Nieprzeczytany post autor: riczi1977 » 27 cze 2009, o 15:10

Hmm już jestem ciekawy jak to będzie wyglądało po przebudowie???

Awatar użytkownika
anj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 14:54
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: anj » 28 cze 2009, o 12:29

nie wiem jak dziś ale jeszcze wczoraj (sobota) McDonald sam sobie ukręcił organizacyjnego bata i nie postarał się o dużą tablicę z info że działa tylko McDrive. całe rodziny przyjeżdżały po zakupach do restauracji i albo wracały po chwili do samochodu albo (!) stawały w kolejkach między samochodami
Wystarczyłaby tablica przy skręcie na parking i byłoby o wiele mniej zamieszania
Obrazek
"szanuj innego forumowicza...
...bo będziesz pisał sam do siebie"

~autor nieznany

LUK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2479
Rejestracja: 26 gru 2005, o 16:31
Lokalizacja: Kalisz/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: LUK » 28 cze 2009, o 12:52

Anj, na dachu restauracji jest umieszczony duży baner, który informuje, że Mc Drive jest czynny.

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 28 cze 2009, o 13:17

Dokładnie jest tak jak napisał LUK
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

holek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 22:13
GG: 3979899
Lokalizacja: Midleton-Ireland/ /Kalisz-Poland

Nieprzeczytany post autor: holek » 28 cze 2009, o 13:38

anj pisze:nie wiem jak dziś ale jeszcze wczoraj (sobota) McDonald sam sobie ukręcił organizacyjnego bata i nie postarał się o dużą tablicę z info że działa tylko McDrive. całe rodziny przyjeżdżały po zakupach do restauracji i albo wracały po chwili do samochodu albo (!) stawały w kolejkach między samochodami
Wystarczyłaby tablica przy skręcie na parking i byłoby o wiele mniej zamieszania
Na szybach są umieszczone plakaty o przebudowie i o tym że sala restauracyjna jest nie czynna, poza tym od strony rzeki na dachu jest wielki banner z napisem "McDrive czynny!".

A co dałaby tablica? McD ma zrobiony zjazd dla linii McDrive, a mimo to i tak co drugi samochód ustawia się w kolejce na Sadowej, a znak kierunkowy jest ustawiony... tuż za światłami!

HARNAŚ
Site Admin
Site Admin
Posty: 677
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:35
Lokalizacja: Gdynia/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: HARNAŚ » 28 cze 2009, o 14:24

Bo ludzie to idioci, jak to można skomentować inaczej.

Awatar użytkownika
anj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 14:54
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: anj » 29 cze 2009, o 00:05

holek pisze:
anj pisze:nie wiem jak dziś ale jeszcze wczoraj (sobota) McDonald sam sobie ukręcił organizacyjnego bata i nie postarał się o dużą tablicę z info że działa tylko McDrive. całe rodziny przyjeżdżały po zakupach do restauracji i albo wracały po chwili do samochodu albo (!) stawały w kolejkach między samochodami
Wystarczyłaby tablica przy skręcie na parking i byłoby o wiele mniej zamieszania
Na szybach są umieszczone plakaty o przebudowie i o tym że sala restauracyjna jest nie czynna, poza tym od strony rzeki na dachu jest wielki banner z napisem "McDrive czynny!".

A co dałaby tablica? McD ma zrobiony zjazd dla linii McDrive, a mimo to i tak co drugi samochód ustawia się w kolejce na Sadowej, a znak kierunkowy jest ustawiony... tuż za światłami!
a od strony Poznańskiej coś było? bo nie zwróciłem uwagi

sam akurat podjechałem tam konkretnie do McDrive więc mnie restauracja nie interesowała ale nie widziałem ani banneru ani kartek a podjechałem od Poznańskiej
Obrazek
"szanuj innego forumowicza...
...bo będziesz pisał sam do siebie"

~autor nieznany

holek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 22:13
GG: 3979899
Lokalizacja: Midleton-Ireland/ /Kalisz-Poland

Nieprzeczytany post autor: holek » 29 cze 2009, o 02:26

baner jest od strony lukoila, a od strony parkingu (poznańskiej) jest na szybie duży plakat z napisem "Restauracja w przebudowie. Zapraszamy na linię McDrive", przed wejściem głównym są dwa plakaty między innymi z napisami "Sala restauracyjna nie czynna. Zapraszamy na linie McDrive". Jak widzę ludzi którzy idą do McD, patrzą się na ten plakat od strony parkingu ale idą dalej, widzą zasłonięte szyby i właśnie te plakaty ale za klamkę muszą pociągnąć :lol: to śmiać się chcę, z ludzkiej głupoty :lol:

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 29 cze 2009, o 20:00

Lubicie tak tego Maca???Przecież to żarcie jest ohydne.Jak dla mnie to mogą nie remontować,wolę już się stołować na Złotym Rogu,jedzonko sto razy lepsze.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Nieprzeczytany post autor: milo » 29 cze 2009, o 20:14

Gumiś - też się ludziom dziwię :D , może ohydne to za mocno powiedziane ale nic specjalnego.
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

Awatar użytkownika
wollny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1380
Rejestracja: 11 gru 2007, o 11:30
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: wollny » 29 cze 2009, o 20:29

Nie no jak się zje 10 cheesburgerów to może i się człowiek naje :)
Niepusta separacja między dwoma rzeczami podstawowymi jest homomorficzna z trójwymiarową przestrzenią euklidesową, a więc pozwala określić odległości przestrzenne.

Awatar użytkownika
MirekDB
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 959
Rejestracja: 10 lis 2007, o 19:10
Lokalizacja: Kaliniec

Nieprzeczytany post autor: MirekDB » 30 cze 2009, o 00:06

Gdyby nie olbrzymie pieniądze wydawane na reklamę to pies z kulawą nogą by tam nie poszedł

ODPOWIEDZ