Reorganizacja linii KLA
Jak spojrzałemna stronce www.pks.kalisz do kołobrzegu są dwa autobusy o godzinie 00.10 obsługiwany przez PKS CONNEX KOŁOBRZEG/PPKS ZAKOPANE i drógi o godzinie 05.21 przez PPKS OSTRÓW WLKP. a oprócz tego jest jeszcze autobus do Łeby o godzinie 02.16 a jest nim przewoznik PPKS TUREK/PPKS SŁUPSK a gdzie juz niemamy kursu do miasta Słupsku Patrzac na strone
natomiast na stronie www.pks.ostrowwlkp.pl jest duzo kursów do miast jak Bielsko-biała sa 3 kursy dwa kursy do krakowa jeden kurs do Pobierowa 2 kursy do zakopanego od Kalisza tylko jeden kurs i normalko o 01:00 a co pisałem wyzej to nie ma juz wiecej połaczeń z tymi miastami (
natomiast na stronie www.pks.ostrowwlkp.pl jest duzo kursów do miast jak Bielsko-biała sa 3 kursy dwa kursy do krakowa jeden kurs do Pobierowa 2 kursy do zakopanego od Kalisza tylko jeden kurs i normalko o 01:00 a co pisałem wyzej to nie ma juz wiecej połaczeń z tymi miastami (
Nie pociagnie to za soba zadnych wiekszych zmian. Te autobusy naleza do Pleszewa, a KLA uzywalo ich na skutek podpisanej umowy (chyba na 10 lat). Teraz miasto moze z nimi zrobic co chce (czytaj: podpisac umowe z innym przewoznikiem i dalej byc zadowolonym z faktu, ze nie ma perspektyw na unowoczesnienie taboru. No chyba, ze tym razem ktos zwoci uwage na stan pojazdow i miasto rzuci wieksza kase).
-
- Użytkownik
- Posty: 1879
- Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59
nowa linia autobusowa w kaliszu
czas na zmiany! KLA wprowadza "1B"
Nocne linie do Skalmierzyc i Opatowka powinni zrobić!!
www.kaldron.pl - Film i fotografia z lotu ptaka
www.kameranabudowie.pl - Filmy z budowy
Kaliskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. informują, że od dnia 7 stycznia 2008 roku zostaje uruchomiona linia nr „1B” kursująca na trasie Hanki Sawickiej - Rożdżały przez Zduny i Tłokinię Kościelną.
Szczegóły zawarte zostaną w przystankowych rozkładach jazdy.
Szczegóły zawarte zostaną w przystankowych rozkładach jazdy.
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;
-
- Użytkownik
- Posty: 1879
- Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59
Kiedyś 11A kursowała do opatówka ale przynamniej juz pięc lat niejeżdzi ta linia
[ Dodano: Wto, 08.01.2008, 19:55 ]
Czy będą nowe linie KLA
Kalisz | Z życia samorządów
Jest szansa na to, że do Skarszewa w gminie Żelazków będą jeżdziły autobusy Kaliskich Linii Autobusowych. Pomysł jest, teraz czeka na realizację. Wszystko zależy od tego czy będą pasażerowie i czy kursy będą się opłacały. „Wiele do powiedzenia ma też gmina, bo ta będzie musiała do kursów dopłacać” – mówi Marek Matuszewski, prezes KLA.
"Pierwsze, wstępne rozmowy KLA i władz gminy już się odbyły. Jednak ostateczna decyzja zostanie podjęta najprawdopodobniej wiosną. Kilka lat temu autobusy KLA jeżdziły do Skarszewa czy uda się pomysł wznowić, czas pokaże".
Od niedawna KLA nie jeżdżą do Pawłówka w gminie Blizanów bo linia była nieopłacalna. Od wczoraj natomiast kursuje nowa testowa linia do Rożdżał w gminie Opatówek.
[ Dodano: Wto, 08.01.2008, 19:55 ]
Czy będą nowe linie KLA
Kalisz | Z życia samorządów
Jest szansa na to, że do Skarszewa w gminie Żelazków będą jeżdziły autobusy Kaliskich Linii Autobusowych. Pomysł jest, teraz czeka na realizację. Wszystko zależy od tego czy będą pasażerowie i czy kursy będą się opłacały. „Wiele do powiedzenia ma też gmina, bo ta będzie musiała do kursów dopłacać” – mówi Marek Matuszewski, prezes KLA.
"Pierwsze, wstępne rozmowy KLA i władz gminy już się odbyły. Jednak ostateczna decyzja zostanie podjęta najprawdopodobniej wiosną. Kilka lat temu autobusy KLA jeżdziły do Skarszewa czy uda się pomysł wznowić, czas pokaże".
Od niedawna KLA nie jeżdżą do Pawłówka w gminie Blizanów bo linia była nieopłacalna. Od wczoraj natomiast kursuje nowa testowa linia do Rożdżał w gminie Opatówek.
-
- Użytkownik
- Posty: 1879
- Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59
-
- Użytkownik
- Posty: 1879
- Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59
Trasy KLA - te stare i te, które chcielibyśmy przywrócić
Wiele od czasów, gdy wprowadzono obecny podział się zmieniło. Ja wtedy nie przyglądałem się trasom autobusowym jak to było? Jakie były rasy?
1,1A,1B
2,2C,2K
3,3A,3B,3C,3D,3E
4
5,5B
6,6A,6B,6C,6S
8
10
11
12,12A,12C,12K
15
16
17
18
19, 19E,19O,19S.
Jakie były trasy, które zlikwidowano? I jakie były trasy przedtem?
1,1A,1B
2,2C,2K
3,3A,3B,3C,3D,3E
4
5,5B
6,6A,6B,6C,6S
8
10
11
12,12A,12C,12K
15
16
17
18
19, 19E,19O,19S.
Jakie były trasy, które zlikwidowano? I jakie były trasy przedtem?
Ostatnio zmieniony 5 sie 2008, o 11:18 przez szymkalisz, łącznie zmieniany 1 raz.
- 5a, która jechała Podmiejską i kończyła swój kurs na Godebskiego
- 7, która jechała na Wolicę
- 8, startowała z okolic Rusowa, dalej jechała przez Majków i kończyła swój kurs przy Polo
- 22 od fabryki domów do rynku przy Tęczy
- 23 kończyła kurs w Dębę
- 25 jechała przez Majków do Podmiejskiej
- pierwszymi liniami były:
- 1a, która jeżdziła na Winiary
- 1b, która jeżdziła na Majków
jak mi się coś jeszcze przypomni to postaram się dopisać
- 7, która jechała na Wolicę
- 8, startowała z okolic Rusowa, dalej jechała przez Majków i kończyła swój kurs przy Polo
- 22 od fabryki domów do rynku przy Tęczy
- 23 kończyła kurs w Dębę
- 25 jechała przez Majków do Podmiejskiej
- pierwszymi liniami były:
- 1a, która jeżdziła na Winiary
- 1b, która jeżdziła na Majków
jak mi się coś jeszcze przypomni to postaram się dopisać
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;
-
- Użytkownik
- Posty: 1879
- Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59