Dyskoteka w miejscu dawnego ZWM

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

(...)

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 13 cze 2007, o 22:19

Tak ja tez,dwoch czarnuchow na plakacie.
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

tomash
Site Admin
Site Admin
Posty: 1888
Rejestracja: 25 lis 2005, o 17:23
Lokalizacja: Kalisz

Re: (...)

Nieprzeczytany post autor: tomash » 13 cze 2007, o 22:25

(...)-ABSOLUT/CHRONOS pisze:Tak ja tez,dwoch czarnuchow na plakacie.
hehe identycznie zareagowałem jak zobaczyłem ten plakat :lol: :lol:

target
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: 25 lis 2005, o 20:16

Re: (...)

Nieprzeczytany post autor: target » 14 cze 2007, o 10:40

(...)-ABSOLUT/CHRONOS pisze:Tak ja tez,dwoch czarnuchow na plakacie.
nie sądziłem, że mamy rasistów na forum :twisted:

tomash
Site Admin
Site Admin
Posty: 1888
Rejestracja: 25 lis 2005, o 17:23
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: tomash » 14 cze 2007, o 16:37

ale ja nie jestem rasistą :wink: pierwsze skojarzenie; 8)

d3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: 17 sty 2006, o 16:44
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: d3 » 14 cze 2007, o 18:25

Są już reklamy w esce

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

(...)

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 14 cze 2007, o 20:01

Sorry wygladaja jak dwaj niewolnicy obwieszeni lancuchami z tym ze teraz złotymi.
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 14 cze 2007, o 20:26

Ja bym wolal zeby to byly murzynki niż murzyni :lol: :D :wink:
Andrzej

tomash
Site Admin
Site Admin
Posty: 1888
Rejestracja: 25 lis 2005, o 17:23
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: tomash » 14 cze 2007, o 23:47

heheh ten temat ma więcej postów niż np Rozbudowa Uniwersytetu :wink: :wink: 8) 8) :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 15 cze 2007, o 08:58

Nowe informacje ze stronki Euphorii.


*************** W związku ze zbliżającym się otwarciem***************

Ponieważ nieubłaganie zbliża się 16-ty czerwca i "wielkie otwarcie" mojego klubu przez tych. którzy uważają się za właścicieli, napisze Wam co zastaniecie w Euphorii.
Sam lokal wygląda bardzo ładnie. Nad projektem pracowałem z biurem projektowym ponad miesiąc czasu i "nowi właściciele" nic w nim nie zmienili co mnie cieszy bo nie chciałbym odzyskać lokalu ala solarium.Tak więc:
Lokal ma łącznie ponad 900 metrów kwadratowych. Jest to praktycznie jedna wielka przestrzeń. Jedyne co jest wydzielone to przy wejściu szatnia z ladą w kształcie 3/4 koła i bar. Gdy zejdziecie po podświetlonych schodach (szerokie - ponad 1,5 metra) na wprost będziecie mieli szatnie i toalety (z dużą częścią wspólną tak aby nawet tam można było usiąść i pogadać) a po lewej stronie rozciągnie się przed Wami część główna klubu. I tak na początku po prawej i lewej stronie są loże, następnie po prawej stronie zaczyna się, długi na 10 metrów barek a po lewej stronie, na przeciwko baru - konsola dj`a (baaardzo duża) i scena. Dalej znowu po obu stronach loże a na końcu po środku szklane drzwi wielkości 2 na 2,5 metra..... A za nimi Vip Room.... Z kolumnami gotyckimi i całkiem innym wystrojem niz cały lokal.... Siedzieć będziecie na wygodnych kanapach - część czerwona, część beżowa, część czarna.... Na podłodze ciemne panele podłogowe. Oświetlenie w postaci podświetlonych ścian halogenami neonowymi. Blat baru w kolorze takim jak podloga. Sam bar w kolorze szarym z prostokątnymi, wpuszczanymi w głąb pułkami. Oczywiście za barem plazma. Do tego w lokalu jeszcze dwie kolejne plazmy. Tak z grubsza wygląda Euphoria. Mam nadzieję, że będzie się Wam podobać. Przynajmniej wystrój, bo o muzyce cóż mogę powiedzieć :) Ja jeszcze przez pewien czas muszę patrzeć na to jak ta dwójka ludzi panoszy się w lokalu. który był moim marzeniem. Szczęśliwie na krzywdzie ludzkiej nikt się jeszcze nie dorobił .... Poza tym myślą, że, jak to mówi Pani Violetta - "mają umowę" ... Ciekawe jak Pani Violetta wytłumaczy się Panu Sławkowi, gdy dostaną nakaz zwrócenia mi lokalu. Co ona mu wtedy powie... Mogli zarabiać mniej, ale uczciwie. Woleli jednak inną drogę. To będą się musieli tłumaczyć i oddać to co zabrali ...

d3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: 17 sty 2006, o 16:44
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: d3 » 15 cze 2007, o 18:36

Warto jeszcze dodać, że wlotka 10 zł nie to co w piekle ^^

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 16 cze 2007, o 16:33

Tak wejscie bedzie kosztowć 10 zl ale tylko na dyskoteki, a dyskoteki będa 3 razy w tygodniu.
Ciekawe jak w srodku sie zmienilo po dawnym ZWM , ale dzisiaj sie juz przekonamy czy lokal będzie rewelacyjny.
:roll:
Andrzej

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 17 cze 2007, o 23:26

Był ktoś na otwarciu?? Bo z tego ogłoszenia na stronie klubu wynika, że za ciekawie tam nie było.
****************************** No i po "Wielkim Otwarciu"******************************
Bardziej jednak prawdziwe jest stwierdzenie - no i po wielkiej klapie. Z tego co ludzie mowią cos nie poszlo pazernej Pani Violecie i Panu Sławkowi. Hmmmm coz... Jednak klub to nie solarium. Może kiedyś to zrozumieją ....

target
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: 25 lis 2005, o 20:16

Nieprzeczytany post autor: target » 18 cze 2007, o 09:53

ja byłem i mi się podobało. lokal jest naprawdę duży, atmosfera bardzo pozytywna, ludzi też było sporo ale żeby nie było tak słodko to było też kilka minusów: niewydajna klimatyzacja (strasznie gorąco), zero selekcji (kojarzyłem nawet osoby 17-letnie!!) słabi byli Ci zaproszeni dj (zdarzało im się krzyczeć jazda przez mikrofon! nie wiem czy dobrze kojarzę ale pamiętam ich chyba z wrocławskiej daytony), no i mogłoby być więcej miejsc siedzących.

AkoS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 23 lis 2006, o 23:51
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: AkoS » 18 cze 2007, o 14:03

ja tez bylem na otwarciu...i nc ciekawego nie bylo...o godzinie 23 zaczeli wszyscy sie zwijac..:D byla wieksza kolejka do wyjscia niz wejscia..:D pozatym wiele osob jechalo do jozefowa bo byli east clubbers:D
...:::AkoS:::...

target
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: 25 lis 2005, o 20:16

Nieprzeczytany post autor: target » 18 cze 2007, o 14:38

no bez przesady, że ludzie o 11 zaczęli się zwijać. no chyba, że ktoś woli józefów, east clubbers i tego typu klimaty ale jestem pewien, że to akurat nie jest grupa docelowa klientów dla tego typu klubu lol. bez urazy ale myślę, że im mniej tam miłośników józka tym lepiej.

d3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: 17 sty 2006, o 16:44
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: d3 » 19 cze 2007, o 15:22

Nie no nie jest żle, teraz chociaż jest gdzie pójść, a tak co mieliśmy za wybór? Piekło? Lanser? Po prostu to było otwarcie, klubik sie rozkręci, wyrobi swój klimacik i będzie ok. Jedyne co można złego powiedzieć, to zły układ, konsola djów jest w złym miejscu, nie jest widoczna z każdego miejsca, przez co jak mogliście zauważyć ludzie bawili się tylko w jednej części parkietu.
(zdarzało im się krzyczeć jazda przez mikrofon! nie wiem czy dobrze kojarzę ale pamiętam ich chyba z wrocławskiej daytony)
Racja, to dje z daytony, panowie się nieżle rozkręcili i ich trochę poniosło z tym jazda, jazda... ;)

Co do klimatyzacji, to chyba ją wyłączyli po tym jak mieli problem z bezpiecznikami i padło wszystko na chwilę.

Ogólnie jest OK!

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 19 cze 2007, o 21:34

Kolejne ogłoszenie na stronie klubu.
18.06.2007 ****************************** Opowieści dziwnej treści "******************************
Jak widzę, Pani Violetta nie wiedząc jak ma poradzić sobie z prawdą (nie dziwie się - jak tutaj dyskutować z dokumentami) mówi co tam tylko się w jej głowie zrodzi. Tym sposobem np mam być ścigany, poszukiwany czy Bóg raczy wiedzieć co. Mało tego - Pani Viloletta chce mi wytoczyć jakiś proces.... Ciekawe jaki :)) To oni okradli mnie, nie ja ich, więc kto bedzie ścigany??
Ciekawostką jest też stwierdzenie Pani Violetty i Pana Sławka jako bym to w remont lokalu włożył zaledwie 70.000 PLN co oznacza, że nie są mi nic winni. I tutaj następuje pewna konsternacja ... Otóż nawet gdyby było to tylko 70.000 PLN a nie jak jest faktycznie duuuużo więcej, lub gdyby to była choćby złotówka to chyba jeżeli mi zabrali ten lokal to powinni mi oddać nawet tak śmieszną kwotę, prawda? Nie ważne czy się kradnie miliony czy drobne - ważne, że się kogoś pozbawia jego własności....
W dniu dzisiejszym Pani Violetta propozycję ugody. Przyznam się, że pomimo szczerej chęci, nie pojmuję sposobu myślenia tej dwójki... Nie liczą chyba, że im podaruje tyle pieniędzy, że im podaruje moje żródło dochodu. Nie liczą chyba na to, że uda się im zatrzymać lokal, jeżeli w świetle przepisów nie mają do niego prawa, bo ich umowa jest nic nie warta. Więc o czym oni myślą? Każdy, logicznie myślący człowiek wiedziałby, że lepiej jest oddać to co się zabrało niż stracić wszystko... No tylko, że Pani Violetta ryzykuje nie swoimi pieniędzmi - w końcu to Pan Sławek wyłożył swoje pieniądze a Ona nimi tylko dysponowała. I to on straci te pieniądze a ona będzie dalej udawać tą sympatyczną osobę z przyklejonym uśmiechem na twarzy. Ciekawe kogo wtedy będzie obwiniać? Adwokata?? I jakie hostorie wtedy będzie opowiadać. Napewno będzie wielce poszkodowaną i oszukaną...To jest chore.

Z przykrością muszę też stwierdzić, że serce mi się kraja na myśl o tym jak spaprali Euphorie. Taki potencjał był w tym lokalu, tymczasem to co z niego zostało najlepiej oddaje ta kartka. która wisiała na klamce w dniu otwarcia, informująca o awarii prądu ....

Przy najbliższej wizycie u moich Adwokatów zapytam się czy mogę opublikować na stronie www te trafione dokumenty na podstawie których ukradli mi ten lokal. Ja nie mam nic do ukrycia. Ciekawe jak to wygląda z ich strony...
Ciekawe czy jeśli zmieni się właściciel to czy wygląd lokalu też się zmieni.

target
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: 25 lis 2005, o 20:16

Nieprzeczytany post autor: target » 20 cze 2007, o 00:58

a kim jest ten prawowity właściciel lokalu? ten za przeproszeniem kochający inaczej od sogo?

Awatar użytkownika
Koperek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2007, o 00:02
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Koperek » 20 cze 2007, o 18:41

Troche tego nie ogarniam, moze mi ktos wyjasnic o co dokladnie chodzi?

LUK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2479
Rejestracja: 26 gru 2005, o 16:31
Lokalizacja: Kalisz/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: LUK » 22 cze 2007, o 20:32

Byłem w środku i może być. Fajna aranżacja lokalu.

ODPOWIEDZ