Referendum w kaliszu

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 4206
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30
Lokalizacja: Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym :-)
Kontakt:

Referendum w kaliszu

Post autor: milo » 15 sty 2016, o 17:29

Kilka kwiatków po mocarzu...

Koalicja rządząca w Radzie Miejskiej czyli Wspólny Kalisz, Sojusz Lewicy Demokratyczne i Prawo i Sprawiedliwość na czele z Piotrem Kościelnym i prezydentem miasta Grzegorzem Sapińskim doprowadziły do kompletnego upadku nasze kochane miasto.
Obowiązkiem każdego kaliszanina jest obalenie tego reżimu.
Jeżeli chcemy odzyskać miasto z rąk okupanta który już chce wywieszać własne symbole czyli muzułmanina zdobywającego Kalisz pod czerwoną gwiazdą Dawida to musimy stanąć w jednym szeregu i zawołać jednym głosem:

Chcemy odwołania prezydenta Grzegorza Sapińskiego, natychmiastowego skrócenia kadencji Rady Miejskiej i wcześniejszych wyborów oraz likwidacji Straży Miejskiej która nie służy obywatelom tylko jest prywatną gwardią prezydenta!

http://www.calisia.pl/articles/a-mialo- ... pka-kropka" onclick="window.open(this.href);return false;
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2149
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 20:42

Re: Referendum w kaliszu

Post autor: Cristof » 15 sty 2016, o 20:47

Głosowałem na Sapińskiego jako wyraz sprzeciwu przeciwko poczynaniom poprzedniej władzy. Jednak zawiodłem się brakiem pomysłów na rozwój Kalisza i nepotyzmem w sprawowaniu władzy. Ale czy odwołanie coś zmieni. Wróci poprzednia ekipa. Wszystkie siły polityczne zasiadające w Radzie Miasta już rządziły i można ocenić efekty ich pracy. Obecnie brak nowej świeżej i silnej opozycji która mogła by przejąć władzę w mieście.
Wątpię czy znalazła by się odpowiednia liczba głosów, aby referendum okazało się ważne. Rozmawiając ze swoimi przyjaciółmi, to tylko nieliczni orientują się co się dzieje w miejskiej polityce. Zapracowani ludzie mają swoje problemy jak przeżyć do pierwszego, a nie kto jaki stołek obsadził.

ODPOWIEDZ