Nowy layout Inwestycji Kalisz

d3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: 17 sty 2006, o 16:44
Lokalizacja: Kalisz

Nowy layout Inwestycji Kalisz

Nieprzeczytany post autor: d3 » 6 sty 2007, o 16:47

No teraz forum prezentuje się dużo lepiej, ale przydałoby się jeszcze poprawić to logo, chodzi o to, żeby widniały w nim elementy charakterystyczne naszego miasta.

HARNAŚ
Site Admin
Site Admin
Posty: 676
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:35
Lokalizacja: Gdynia/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: HARNAŚ » 6 sty 2007, o 16:55

Uważam że skromne logo jest jak najbardziej na miejscu, tak jak było w poprzedniej ewolucji ;) logo jest dla nas kaliszan uważam charakterystyczne, a to za sprawą ratusza, skromnie i prosto, ale jeśli zrobicie jakieś ciekawsze możemy wziąć pod uwagę zmianę. Muszę jeszcze poprawić mały błąd szybkiej odpowiedzi, ponieważ niestety nie da się wybrać emoty ani skorzystać z cytowania selektywnego, ale niebawem będzie już wszystko dobrze. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Czaja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 230
Rejestracja: 10 lis 2006, o 13:18
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Czaja » 7 sty 2007, o 11:25

Nie mówię że ten lay jest zły, ale tamten był taki domowy, serdeczny i przyjazny. :wink: Bardzo go lubiałem, ale ten też jest spoko tylko czasami denerwują mnie "ikonki" popularnego tematu.

LUK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2479
Rejestracja: 26 gru 2005, o 16:31
Lokalizacja: Kalisz/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: LUK » 7 sty 2007, o 12:34

Prawda!

MARCO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: 4 sty 2006, o 18:38
Lokalizacja: NAJSTARSZE MIASTO W POLSCE

Nieprzeczytany post autor: MARCO » 7 sty 2007, o 13:03

bardzo mi się spodobała ta nowa strona, kolory są odpowiednio dobrane, tylko troszeczkę mnie martwi słabo widoczny ratusz na górnym pasku, wiem, że to kwestia gustu projektującego, każdy kaliszanin bezbłędnie odgaduje co to jest, ale mieszkaniec np Szczecina będzie się zastanawiał co to jest? Gratuluje jednak udanej modernizacji strony i oby tak dalej

d3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: 17 sty 2006, o 16:44
Lokalizacja: Kalisz

Logo, jednak bym zmienił...

Nieprzeczytany post autor: d3 » 7 sty 2007, o 15:39

No to może, któregoś dnia wezmę się za logo tej strony, zrobię kilka wersji i zrobimy ankietę, można w to zaangażować również innych, może by taki mini konkurs zrobić, a wygrany będzie miał rangę specjalną np. "grafik". Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

(...)

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 7 sty 2007, o 16:10

Napewno lepiej sie prezentuje niz poprzednio.
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

MARCO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: 4 sty 2006, o 18:38
Lokalizacja: NAJSTARSZE MIASTO W POLSCE

Nieprzeczytany post autor: MARCO » 7 sty 2007, o 19:16

do D3
fajny pomysł z tym aby zrobić kilka wersji, a potem przeprowadzić ankietę;) no możesz to zrobić, jeśli bedziesz miał czas i ochotę, chętnie też bym zrobił, ale niestedy mój komp jest skaszaniony, proponuję wstawić panoramę Kalisza, na którym byłoby widać całe centrum

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 7 sty 2007, o 19:34

tez uważam że najlepszym pomysłem byłoby usunięcie całego niebieskiego baneru i zrobienie jakiejś panoramy miasta z lekkim retuszem :)
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

LUK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2479
Rejestracja: 26 gru 2005, o 16:31
Lokalizacja: Kalisz/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: LUK » 8 sty 2007, o 14:51

tez uważam że najlepszym pomysłem byłoby usunięcie całego niebieskiego baneru i zrobienie jakiejś panoramy miasta z lekkim retuszem
Bardzo dobry pomysł Adi!

ODPOWIEDZ