Szczypiorniak - szansa na promocje miasta?

Główne forum, poświęcone wątkom dotyczących Kalisza.
Józef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 7 sie 2008, o 15:36
Lokalizacja: Śródmieście:)

Szczypiorniak - szansa na promocje miasta?

Nieprzeczytany post autor: Józef » 1 lut 2009, o 14:34

Tak sobie myślę, że na fali ostatniego entuzjazmu można fajnie wypromować nasze miasto tak jak Wisła się wypromowała na małyszomanii.

http://www.tvn24.pl/0,1584228,0,1,od-le ... omosc.html

Mam też nadzieje, że w końcu jakoś porządnie upamiętnimy legionistów.

Awatar użytkownika
anj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 14:54
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: anj » 1 lut 2009, o 14:50

faktem jest że im więcej elementów "promocyjno-twórczych" mamy tym lepiej.

najstarsze miasto w Polsce

andruty

fabryka fortepianów Calisia

teraz, będący na topie, szczypiorniak


nawet takie drobiazgi jak tablice na wjeżdzie do miasta typu "Wjeżdżasz do Kalisza, miejsca gdzie narodził się szczypiorniak" wprowadziłyby powiązania naszego miasta z piłką ręczną w umysły osób odwiedzających nasze miasto
Obrazek
"szanuj innego forumowicza...
...bo będziesz pisał sam do siebie"

~autor nieznany

Józef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 7 sie 2008, o 15:36
Lokalizacja: Śródmieście:)

Nieprzeczytany post autor: Józef » 1 lut 2009, o 15:00

^^Prawda- tyle, że:
1)najstarsze miasto w Polsce - coraz więcej osób to kwestionuje no i przecież wiadomo, że nic nie może być starsze od Poznania, zresztą oprócz Poznania kolebki cywilizacji w Wielkopolsce to tylko bagna i lasy były.:lol:
2)andruty - szeroko znane głównie w Kaliszu :lol:
3)fabryka fortepianów Calisia - padła :cry:

Awatar użytkownika
anj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 14:54
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: anj » 1 lut 2009, o 15:24

Józef pisze:^^Prawda- tyle, że:
1)najstarsze miasto w Polsce - coraz więcej osób to kwestionuje no i przecież wiadomo, że nic nie może być starsze od Poznania, zresztą oprócz Poznania kolebki cywilizacji w Wielkopolsce to tylko bagna i lasy były.:lol:
chodzą też pogłoski ze Poznań jest nawet starszy od węgla :lol:
Obrazek
"szanuj innego forumowicza...
...bo będziesz pisał sam do siebie"

~autor nieznany

Awatar użytkownika
beres
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 02:53
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post autor: beres » 1 lut 2009, o 16:50

To już się powinno dziać!!! Na głównym rynku telebim związane z tym imprezy, ściągnięcie setek ludzi, tv w jedno miejsce i wspólne świętowanie po brązowym medalu. Było tak? Nie wiem nie jestem w Kaliszu ale podejrzewam, że nie. Jeśli chcemy się wypromować na szczypiorniaku nie można pozostawić tego tylko stwierdzeniu "a wszystko zaczęło się w Szczypiornie" to jest 5 minut, ta drużyna gra teraz dobrze ale to się pewnie niedługo skończy (oby nie!!!)

a zresztą co tu się wysilać możemy tylko gadać a i tak się nie zmieni. Już widzę Pęcherza i resztę wcinającego niedzielny obiad zero pomysłów zero polotu tylko piskliwy głosik

sector-ostrow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1270
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 11:36
Lokalizacja: --------------

Nieprzeczytany post autor: sector-ostrow » 1 lut 2009, o 17:47

beres pisze:To już się powinno dziać!!! Na głównym rynku telebim związane z tym imprezy, ściągnięcie setek ludzi, tv w jedno miejsce i wspólne świętowanie po brązowym medalu. Było tak?
Owszem bylo, tyle tylko, ze w... Ostrowie. W koncu dopingowaliscy 3 naszych chlopakow z Ostrovii :D

Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: ~Kefas » 1 lut 2009, o 18:27

Zanim zrobimy promocję Naszego kochanego miasta związaną ze szczypiorniakiem to już nikt nie będzie pamiętał tych medali. Moim zdaniem powinniśmy jak wcześniej było mówione zrobić tą reklamę, że wjeżdżasz to miejsca gdzie pierwsze kroki stawiała piłka ręczna" i przydało by się skonstruować zespół piłki ręcznej który walczył by o najwyższe laury w 1 lidze piłki ręcznej. Bo reklame związaną z winiary kalisz tracimy. Bez winiar nie mamy zadnego zespołu sportowego w najwyższej klasie rozgrywkowej jeśli się myle poprawcie mnie. łatwo pisac trudniej zrobić

Józef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 7 sie 2008, o 15:36
Lokalizacja: Śródmieście:)

Nieprzeczytany post autor: Józef » 1 lut 2009, o 20:15

Zgadzam się powinno się już dziać ale to zależy od ratusza a jaki jest ratusz każdy widzi.
Owszem bylo, tyle tylko, ze w... Ostrowie. W koncu dopingowaliscy 3 naszych chlopakow z Ostrovii Very Happy
No i z czego się cieszysz sector? Gdyby to dobrze rozegrać to mieli byśmy wspólne święto i spoiwo dla naszej kulejącej aglomeracji. Mogliśmy mieć powód do dumy dla całego regionu a wyszła dupa, powtarzam dorośnij sector.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 1 lut 2009, o 20:25

Józef pisze:Zgadzam się powinno się już dziać ale to zależy od ratusza a jaki jest ratusz każdy widzi.
Owszem bylo, tyle tylko, ze w... Ostrowie. W koncu dopingowaliscy 3 naszych chlopakow z Ostrovii Very Happy
No i z czego się cieszysz sector? Gdyby to dobrze rozegrać to mieli byśmy wspólne święto i spoiwo dla naszej kulejącej aglomeracji. Mogliśmy mieć powód do dumy dla całego regionu a wyszła dupa, powtarzam dorośnij sector.
Tak tylko że Ostrów coś zrobił w tym kierunku a Kalisz???Niestety wciąż w tyle.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
anj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 14:54
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: anj » 1 lut 2009, o 22:55

Józef pisze:Zgadzam się powinno się już dziać ale to zależy od ratusza a jaki jest ratusz każdy widzi.
Owszem bylo, tyle tylko, ze w... Ostrowie. W koncu dopingowaliscy 3 naszych chlopakow z Ostrovii Very Happy
No i z czego się cieszysz sector? Gdyby to dobrze rozegrać to mieli byśmy wspólne święto i spoiwo dla naszej kulejącej aglomeracji. Mogliśmy mieć powód do dumy dla całego regionu a wyszła dupa, powtarzam dorośnij sector.
potrafili to zrobili...nie ma co się dziwic że Sector się cieszy...cieszy się bo ma powód

jak można mieć pretensje do Ostrowiaków że coś zorganizowali a potem zachować się na zasadzie obrażonego dziecka "bo oni nam nie powiedzieli, a jakby powiedzieli to by było to i tamto"

żal czytać
Obrazek
"szanuj innego forumowicza...
...bo będziesz pisał sam do siebie"

~autor nieznany

LUK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2479
Rejestracja: 26 gru 2005, o 16:31
Lokalizacja: Kalisz/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: LUK » 1 lut 2009, o 23:17

Faktem jest, że Ostrów w organizowaniu różnych przedsięwzięć dla mieszkańców jest znacznie lepszy od władz Kalisza :)

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 1 lut 2009, o 23:56

Józef pisze:Zgadzam się powinno się już dziać ale to zależy od ratusza a jaki jest ratusz każdy widzi.
Owszem bylo, tyle tylko, ze w... Ostrowie. W koncu dopingowaliscy 3 naszych chlopakow z Ostrovii Very Happy
No i z czego się cieszysz sector? Gdyby to dobrze rozegrać to mieli byśmy wspólne święto i spoiwo dla naszej kulejącej aglomeracji. Mogliśmy mieć powód do dumy dla całego regionu a wyszła dupa, powtarzam dorośnij sector.
I widzisz Józef sam się przyczyniasz do siania antagonizmów,założyłeś temat o szczypiorniaku mając nadzieje że będzie on dyskutowany i nie pomyliłeś się.Ale z małym ale,jak Sector napisał w tym temacie to od razu objechałeś go jak burą suke.Ludzie dorośnijcie bo to zaczyna być nudne,posty typu
Sector to,,,, Sector tamto.....rzygać się chce :evil: :evil: :evil:
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: ~Kefas » 2 lut 2009, o 06:47

Jestem od wczoraj na waszym forum i pierwszego uzytkownika ktorego zapamietalem to wlasnie sectora

sector-ostrow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1270
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 11:36
Lokalizacja: --------------

Nieprzeczytany post autor: sector-ostrow » 2 lut 2009, o 07:55

~Kefas pisze:Jestem od wczoraj na waszym forum i pierwszego uzytkownika ktorego zapamietalem to wlasnie sectora
Bardzo mi milo, pozdrawiam :P

Józef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 7 sie 2008, o 15:36
Lokalizacja: Śródmieście:)

Nieprzeczytany post autor: Józef » 2 lut 2009, o 09:37

Bardzo mi milo, pozdrawiam Razz
Mnie również.
Skąd do nas przyjechałeś i czym się interesujesz?

a tak poważnie to proszę moderatora o usunięcie wszystkich postów od tego włącznie - Wysłany: Nie, 01.02.2009, 20:15 Kajam się niepotrzebnie zaczynałem :roll:
ewentualnie przeniesienie dyskusji do innego wątku (dział inne tematy- "sector a sprawa ostrowska") łącznie z innymi sectorowymi oftopami z innych wątków, gdzie bym mógł w dalszym ciągu jeżdzić po nim "jak po burej suce"

sector-ostrow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1270
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 11:36
Lokalizacja: --------------

Nieprzeczytany post autor: sector-ostrow » 2 lut 2009, o 10:15

Proponuje usunac wszystkie off-topowe posty, z tym, ze moja informacja, ze w Ostrowie zorganizowano bilbord taki jak wymyslil kolega beres jest jak najbardziej na temat.

Natomiast jesli chodzi o kolege Józefa, to pomijajac obrazliwe slownictwo i ton, proponuje zaloazyc dla niego oddzielny temt, gdzies w hyde dotyczacy jego upodoban seksualnych. Cos w spominal o burej suce - to chyba zoofilia?

[ Dodano: Pon, 02.02.2009, 10:56 ]
A teraz ponownie zupelnie w temacie "Szypiorniak - szansa na promocje miasta".

Przyklad wykorzystania takiej szansy przez wladze Ostrowa:
http://www.ostrow-wielkopolski.um.gov.p ... 18844.html

szymkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59

Nieprzeczytany post autor: szymkalisz » 2 lut 2009, o 14:11

No ja doleję oliwy do ognia:
Ktoś pisał, że na tym Ostrowskim bilbordzie wyświetlano swego czas koszt ścieków, czyli samo wyświetlanie meczu było "przy okazji"

A my właściwie rozmawiamy o promocji Kalisza, czy Ostrowa, bo jakoś ostatnio wydaje mi się, że tego drugiego.
Ja osobiście był nie chciał, żeby na Głównym Rynku ustawili bilbord, który straszyłby dniami i nocami swoją metalową konstrukcją. Z takim czymś to co najwyżej przed teatr.

Awatar użytkownika
wollny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1378
Rejestracja: 11 gru 2007, o 11:30
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: wollny » 2 lut 2009, o 14:44

Żeby się dobrze promować przez piłkę ręczną to najpierw trzeba mieć dobrą drużynę. Mamy w Kaliszu najlepsze zaplecze dla szczypiorniaka w całej Polsce(nawet kadrowicze Wenty to podkreślali), teraz potrzeba stworzyć silny zespół. Początki już są, bo jest silny sponsor, teraz tylko trzeba zbudować solidną drużynę, która kiedyś będzie się liczyć .
Trzeba też zacząć od szkolenia młodzieży, bo to woła o pomstę do nieba, żeby w Kaliszu nie było drużyn juniorskich (bynajmniej 3 lata temu nie było - wiem bo byłem zainteresowany). Ogólnie mam wrażenie, że w Kaliszu zapomniano o szczypiorniaku. W wielu mniejszych miastach jest dobre szkolenie młodzieży (np. Wieluń, Ostrów itp) a w Kaliszu nie ma nawet rozgrywek szkolnych w ręczną. Długa droga przed kaliskimi szczypiornistami.
Niepusta separacja między dwoma rzeczami podstawowymi jest homomorficzna z trójwymiarową przestrzenią euklidesową, a więc pozwala określić odległości przestrzenne.

szymkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59

Nieprzeczytany post autor: szymkalisz » 2 lut 2009, o 14:49

^^ Ten 2 nawias usuń, bo będą spory! ;)

Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: ~Kefas » 2 lut 2009, o 15:04

u mnie w szkole facet od w-fu jest drugim trenerem zespołu piłki ręcznej, a nigdy nie graliśmy w piłke reczną

ODPOWIEDZ