Skwer handlowy RECE

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 8993
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Re: Skwer handlowy RECE

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 24 kwie 2021, o 20:13

Sinsay wyniósł się z Tęczy a otworzy się tu.
Na ścianie zamontowano 2 uchwyty na szyldy- jeden widoczny na zdjęciu
Załączniki
20210424_200920.jpg
20210424_200920.jpg (396.41 KiB) Przejrzano 2584 razy
g13k

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3259
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 20:42

Re: Skwer handlowy RECE

Nieprzeczytany post autor: Cristof » 24 kwie 2021, o 21:43

gawronik13kalisz pisze:
24 kwie 2021, o 20:13
Sinsay wyniósł się z Tęczy a otworzy się tu.
Na ścianie zamontowano 2 uchwyty na szyldy- jeden widoczny na zdjęciu
Już widzę te tłumy walące do sklepu. Sprawdziłem co to za sklep bo nigdy w nim nie byłem. Wątpię by w tej lokalizacji był rentowny i długo się utrzymał. Prędzej w Kalince zyskał by klientów. Ostatnio to tam trudno zaparkować.

matt19122
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 00:55

Re: Skwer handlowy RECE

Nieprzeczytany post autor: matt19122 » 25 kwie 2021, o 01:00

Według większości nic nie ma prawa buty w tym mieście , a jednak ta okolica pod względem mieszkaniowym się rozwija . Co za tym idzie jest coraz bardziej atrakcyjna pod względem handlowo - usługowym . Należy tylko się cieszyć , że znane sieciówki inwestują w naszym mieście . A retailparki są coraz bardziej na fali ;)

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: Skwer handlowy RECE

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 25 kwie 2021, o 20:43

Cristof pisze:
24 kwie 2021, o 21:43
gawronik13kalisz pisze:
24 kwie 2021, o 20:13
Sinsay wyniósł się z Tęczy a otworzy się tu.
Na ścianie zamontowano 2 uchwyty na szyldy- jeden widoczny na zdjęciu
Już widzę te tłumy walące do sklepu. Sprawdziłem co to za sklep bo nigdy w nim nie byłem. Wątpię by w tej lokalizacji był rentowny i długo się utrzymał. Prędzej w Kalince zyskał by klientów. Ostatnio to tam trudno zaparkować.
Kalinka wygrala tym jak sie zbudowala. Poczatkowo jak wiemy mielismy miec galerie tzw 'zamknieta' czyli by bylo wszystko zamkniete a tak wszystko moze byc otwarte. I nie ma co ukrywac jest tu duzo punktow. Co do parkingu to ludzie chyba nie sa swiadomi ze jest parking podziemny bo na zewnatrz szpilki nie idzie wcisnac a na podziemnym pustki.

Ten skwer RECE jest mi zupelnie nie po drodze jednak bylem w tym Twoim Markecie 2 razy i powiem ze ludzi bylo sporo. Jak na taka konkurencje po drugiej stronie Biedronka niedaleko Lidl to klientow duzo.

Nie skreslalbym tego Sinsaya w tej lokalizacji. Ogromny potencjal ludzki w tej mieszkaniowce ktore ciagle sie rozrasta. Czynsz atrakcyjnieszy jak w Teczy.

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3259
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 20:42

Re: Skwer handlowy RECE

Nieprzeczytany post autor: Cristof » 7 lip 2021, o 11:09

Dzisiaj 07.07.2021 SiNSAY otworzył swój nowy salon w Kaliszu, Retail Park „Twój Market”. Sklep o powierzchni 900 metrów kwadratowych został urządzony w stylu nowoczesnym. Wystrój wnętrza bazuje na jasnych, subtelnych barwach, stanowiących idealne tło dla tegorocznej kolekcji marki.
https://zyciekalisza.pl/artykul/wielkie ... go/1193591

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: Skwer handlowy RECE

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 27 lip 2021, o 19:34

Kolejny lokol obok Sinsaya jest remontowany, skoro cos robia to jest nowy najemca.

kaliszanin2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3622
Rejestracja: 20 kwie 2006, o 12:47

Re: Skwer handlowy RECE

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin2 » 28 lip 2021, o 12:54

kaczorkalisz pisze:
27 lip 2021, o 19:34
Kolejny lokol obok Sinsaya jest remontowany, skoro cos robia to jest nowy najemca.
I pomyśleć, że to wszystko za cudownym wstawiennictwem Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia Jego Eminencji Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Czcigodnego Patrona pobliskiej ulicy. Dopóki miejsce należne Słudze Bożemu Prymasowi Tysiąclecia Jego Eminencji Stefanowi Kardynałowi Wyszyńskiemu zajmowała ta..., imię jej niech będzie na zawsze zapomniane, dopóty rzeczony skwer handlowy stał bezczynnie zamknięty na cztery spusty, na samym końcu traktów komunikacyjnych, pozbawiony możliwości dojazdu od strony ulicy Dobrzeckiej, o którym było powszechnie wiadomo, że udostępnić go NIEDASIE, panie, NIEDASIE. Kiedy jednak ustała ta straszna obraza Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia Jego Eminencji Stefana Kardynała Wyszyńskiego i zajął On należne Mu miejsce Czcigodnego Patrona pobliskiej ulicy zamiast tej..., imię jej niech będzie na zawsze zapomniane, to natychmiast za cudownym wstawiennictwem Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia Jego Eminencji Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Czcigodnego Patrona tej ulicy, powstał jej łącznik z ulicą Dobrzecką, mimo że było powszechnie wiadomo, że wybudować go NIEDASIE, panie, NIEDASIE, a skwer handlowy w cudowny sposób znalazł się przy ruchliwym trakcie komunikacyjntm obficie korzystając dzisiaj z łask tego błogosławieństwa.

A
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 11 kwie 2010, o 18:03
Lokalizacja: Hanki Sawickiej

Re: Skwer handlowy RECE

Nieprzeczytany post autor: A » 27 sie 2021, o 22:52

pozdrawiam
A.

kintocho
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: 20 cze 2020, o 02:07

Re: Skwer handlowy RECE

Nieprzeczytany post autor: kintocho » 27 sie 2021, o 23:17

Kiedyś już mieli swój sklep. W budynku przy Alei Wojska Polskiego, tam gdzie był np. Komfort.

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3259
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 20:42

Re: Skwer handlowy RECE

Nieprzeczytany post autor: Cristof » 18 wrz 2021, o 18:40

A pisze:
27 sie 2021, o 22:52
https://www.vivetextilerecycling.pl/nie ... w-kaliszu/ obok sinsaya. Otwarcie 3 września
Przechodząc obok z wrodzoną ciekawością wstąpiłem do okazałego salonu. I zdziwko mnie chapło bo to najnormalniejszy bubleks ukryty pod cudaczną nazwą . Ciuchów sporo ale większość nie odprasowana a na spodach używanych butów które z ciekawości podniosłem były ślady błota.

ODPOWIEDZ