Galeria Amber

To co już wybudowano.
mattt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: 31 sty 2013, o 15:30

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: mattt » 25 lut 2013, o 21:18

Pull & Bear nie będzie, Kapphal będzie, znalazlem gdzieś taką informacje . Z Grupy inditex najprawdopodobniej będzie Zara , Bershka i Stradivarius . Brakuje mi Super-Pharm i pizzy hut. O river island nie wspominam :P

Awatar użytkownika
Anto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 422
Rejestracja: 1 cze 2011, o 23:08
Lokalizacja: Rypinek/Piwonice

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: Anto » 25 lut 2013, o 23:24

Tak nigdzie nie było to tak WPROST dostępne, a coraz głośniej o sklepach, może nie każdy to widział, więc pozwoliłem sobie wrzucić. :arrow: :arrow:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:wink: :wink: :)

Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 26 lut 2013, o 00:21

Otworzyć a utrzymać się to dwie różne sprawy.W dwa razy większej Częstochowie właśnie zamknęli Kappahl.

mattt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: 31 sty 2013, o 15:30

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: mattt » 26 lut 2013, o 16:04

Licząc ostrów pleszew i okoliczne małe miejscowosci ,których mieszkancy na pewno beda przyjeżdżac do Amber to już nie jest 100 mieszkanców tylko znacznie wiecej . zastanawiam sie tylko co sie stanie z galeria kalisz i kalisz 2 ?

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: milo » 26 lut 2013, o 16:30

mattt pisze:zastanawiam sie tylko co sie stanie z galeria kalisz i kalisz 2 ?
Nic się nie stanie , GK ma inny profil - leroy , jysk , komfort , agata meble , chińczyk etc.
Większy problem może mieć Tęcza.
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

mattt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: 31 sty 2013, o 15:30

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: mattt » 26 lut 2013, o 19:31

Tęcza jest w centrum miasta , obok jest rynek w weekend bazar wiec ludzie też będą ;P

A
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 11 kwie 2010, o 18:03
Lokalizacja: Hanki Sawickiej

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: A » 26 lut 2013, o 20:45

na powyższych rzutach między sklepami Sinsay i Bershka jest STV
wie ktoś co to takiego?
googlowałem i jedyne co wyskakuje to Szkocka i Słowacka telewizja ale w to nie uwierzę ;)
pozdrawiam
A.

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: Adi » 27 lut 2013, o 00:49

Security TV ;) Hehe
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

koles88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 23 lut 2013, o 21:55

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: koles88 » 27 lut 2013, o 08:23

STV to inacej Stradivarius

Hanka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 27 lut 2013, o 12:45

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: Hanka » 27 lut 2013, o 13:53

Wow! No nieźle się zapowiada ta galeria! Jak burza ją zbudowali. Tylko zastanawiam się czy te sklepy się utrzymają. Z wiadomości, które do mnie docierają to może być średnio... W Tęczy trochę świeci pustkami. Ciekawe jak rozwiążą komunikacyjnie tamten odcinek. Często tamtędy jeżdżę, więc oby dobrze ;)
Ostatnio zmieniony 1 mar 2013, o 10:11 przez Hanka, łącznie zmieniany 1 raz.

A
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 11 kwie 2010, o 18:03
Lokalizacja: Hanki Sawickiej

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: A » 27 lut 2013, o 15:52

koles88 pisze:STV to inacej Stradivarius
dzięki ;)
pozdrawiam
A.

mattt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: 31 sty 2013, o 15:30

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: mattt » 27 lut 2013, o 22:02

Tęcza ma się dobrze , byłem ostatnio w poniedziałek koło 13 było sporo ludzi z reszta mam znajomych ktorzy pracuja w poszczegolnych sklepach, mowa ,ze jest ok więc mam nadzieje, ze na otwarcie amber tecza tez jakos zareaguje

Biedronka22
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 31 sty 2013, o 13:24

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: Biedronka22 » 27 lut 2013, o 23:43

Też mam znajomych pracujących w Tęczy czy w Galerii w Ostrowie i ludzi w weekendy czy tez w tygodniu w godzinach popołudniowych jest sporo. Nie mówiąc o czasie przedświątecznym czy wakacjach wtedy ludzi jest mnóstwo.
Galeria Amber jako największa w regionie podejrzewam że przyciągnie duuużo ludzi...
A tak poza...--Co będzie w Amber Douglas czy Sephora? :D

Hanka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 27 lut 2013, o 12:45

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: Hanka » 28 lut 2013, o 10:12

Mówiąc, że Tęcza świeci pustkami miałam na myśli wolne lokale ze sklepami... Jak ostatnio byłam to wydawało mi się, że jest ich dość sporo... Ale może odniosłam złe wrażenia. Ciekawe czy te sklepy, które są zarabiają na siebie...

RaFaEllO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 28 lut 2013, o 17:48
GG: 1313461

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: RaFaEllO » 28 lut 2013, o 18:03

Witam wszystkich użytkowników Forum. Obserwuję i czytam was od paru lat, a teraz postanowiłem dołączyć :D
A w temacie Tęczy, to mam podobne wrażenie, jak koleżanka powyżej. Wiele butików jest "zaplakatowanych", mam również znajomego-najemcę jednego z nich, wiem, że jest kiepsko z obrotami, inna znajoma, która jest kierownikiem w jednym ze sklepów, kiedy tylko otworzy się Amber, chce przejść i pracować u tego samego właściciela, ale w nowej galerii, bo wie, że premii w Tęczy już nie wyrobi. Obecnie jej szef bardzo jest poirytowany tym, że Tęcza nie wywiązuje się z obietnic odnośnie marketingu, co bezpośrednio wiąże się z brakiem wzrostu klientów... Tak więc, jak Amber ruszy, to w Tęczy na pewno stopnieje wszystko od ruchu do utargów...

Sztark
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Piskorzewie

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: Sztark » 1 mar 2013, o 00:04

Popieram wypowiedz kolegi wyżej. Mam parę koleżanek, które pracują w Tęczy min. 5-10-15, jakiś butik, reporter i media expert. Wszyscy narzekają na obroty, od otwarcia mieli premię tylko w dwóch miesiącach, często nie wyrabiają wyznaczonej normy. Ba ostatnio nawet się od nich dowiedziałem, że tęcza aby przyciągnąć ludzi miała nawet negocjować z Zara na bardzo korzystnych warunkach dla nich. Kolega, który chciał się do nich przenieść wysłał zapytanie o pracę do zary ale odpisali mu że z Kalisza się wycofali a na planach w Amber jest ciekawe czy będzie niespodzianka na otwarciu. A może w Tęczy?

mattt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: 31 sty 2013, o 15:30

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: mattt » 1 mar 2013, o 02:10

Moze inditex porozrzuca swoje sklepy. W Amber bedzie bershka zara i stv , a w teczy może pull and bear , tylko gdzie oni go tam zmieszczą ? W tęczy parter i 1 pietro zajete , oprocz malego miejsca po big starze . Mam nadzieje , że cos zacznie sie dziać. Może jakiegoś stabucksa czy pizze hut przydaloby sie otworzyc. W ogole czytałem ze multimarkety jula maja zaplanowyanych 50 lokalizacji w Polsce w miastach pwyzej 100 tys. Moze w Kaliszu też się pojawi ;) Jak nie ikea to jula :) jesli chodzi o douglasa w amber to podobno ma byc na pewno, mam znajoma i mowila ze bedzie na pewno. a co z sephorą to nie wiem. Przydalby sie w amber go sport a nie martes.Zamiast tego leclerc moglaby byc alma. :) Pozostaje jeszcze oczekiwac na sklepy w galerii calisia :P

Hanka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 27 lut 2013, o 12:45

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: Hanka » 1 mar 2013, o 10:06

Koledzy RaFaEllO i Sztark mają rację. Moim zdaniem budowanie tylu galerii w takim mieście jak Kalisz mija się celem. Sklepy powstają, ale szybko potem są zamykane, oplakatowywane napisami typu "Zmieniamy się dla Was", "Już wkrótce nowa odsłona sklepu XXX", a tak naprawdę te nowe sklepy nie powstają... Przejdźcie się Tęczą na wyższych piętrach to zobaczycie. Nie wierzę, że w Amber będzie inaczej... Bo ile znowuż Kaliszanie mogą kupować ciuchów?

RaFaEllO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 28 lut 2013, o 17:48
GG: 1313461

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: RaFaEllO » 1 mar 2013, o 11:41

Hanka pisze:Koledzy RaFaEllO i Sztark mają rację. Moim zdaniem budowanie tylu galerii w takim mieście jak Kalisz mija się celem. Sklepy powstają, ale szybko potem są zamykane, oplakatowywane napisami typu "Zmieniamy się dla Was", "Już wkrótce nowa odsłona sklepu XXX", a tak naprawdę te nowe sklepy nie powstają... Przejdźcie się Tęczą na wyższych piętrach to zobaczycie. Nie wierzę, że w Amber będzie inaczej... Bo ile znowuż Kaliszanie mogą kupować ciuchów?
Otóż koleżanko, nie uważam, że budowa Amber mija się z celem :) Oczywiście patrzę z punktu widzenia konsumenta :D
Amber ma przyszłość świetlaną, bo swoim ogromem i wyborem produktów, a także parkingiem, ściągnie mnóstwo ludzi z okolicznych gmin i powiatów. Tyle tylko, że osoby od marketingu w Tęczy mają słabe pomysły, albo mało środków na działanie. Tęcza przetrwa na pewno, za dużo kosztowało jej wybudowanie :D Ale najemcy, zwłaszcza ci drobni będą mieli nieprzespane noce... Co do Calisii to podchodzę sceptycznie do powodzenia tej inwestycji. W małych centrach ruch jest coraz mniejszy. Wczoraj byłem w Mini Parku na Dobrzecu. Oprócz Biedronki i Pepco już nic praktycznie nie ma, puste lokale. Nie mówiąc o zlikwidowanym Piotrze i Pawle. Po prostu nastąpiło przegrupowanie w handlu na kaliskim rynku. Ale dla konsumenta na LEPSZE :D

tomash
Site Admin
Site Admin
Posty: 1886
Rejestracja: 25 lis 2005, o 17:23
Lokalizacja: Kalisz

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: tomash » 1 mar 2013, o 11:53

piszemy tylko o GALERII AMBER. następnym razem posypią się ostrzeżenia.

www.kaldron.pl - Film i fotografia z lotu ptaka
www.kameranabudowie.pl - Filmy z budowy

ODPOWIEDZ