Więcej klubów w mieście

Wszystko to, co chcielibyśmy zobaczyć w naszym mieście.
Kudlaty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:05
Lokalizacja: kalisz hanki

Więcej klubów w mieście

Nieprzeczytany post autor: Kudlaty » 15 mar 2009, o 14:03

Nie wiedzialem czy to gdzies wklejac czy dopisac do jakiego tematu wiec zalozylem nowy. Jesli uznacie ze gdzies mozna to z czyms skleic to przeniescie ten temat. Miasto jest piekne ale tak jak w temacie zbyt malo klubow do zabawy. Chyba zgodzicie sie ze mna ze Kalisz jest miastem w ktorym na imprezie zawsze leci TECHNO. jedynie "POD MUZAMI" graja urozmaicona muzyke a to salsa, kicz party, techno czy funk & Soul. Tylko ze tam jest zbyt malo miejsca a studentow w kaliszu coraz wiecej. Ja bym widzial wizje taka zeby zrobic deptak od mostu kamiennego tam usytuowac sklepy butiki itp a wkolo rynku kluby. Roznej masci stylowo przyrzadzone np wysttroj PRL albo typowo irlandzki lub jeszcze inaczej, bo jak narazie klubow jest tyle co kot naplakal a jak powstaja nowe to powstaja w miejscach tych starych np Discovery dzisiaj ALCATRAZ

Awatar użytkownika
Crossmen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 589
Rejestracja: 3 paź 2008, o 10:40
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Crossmen » 15 mar 2009, o 14:31

Laser na dole też fajna do potupania puszczają muzyczkę. Q też bardzo miło tylko niemiłosiernie gorąco na parkiecie :-/

LUK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2479
Rejestracja: 26 gru 2005, o 16:31
Lokalizacja: Kalisz/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: LUK » 15 mar 2009, o 15:14

Kudlaty pomysł fajny tylko muszą znależć się ludzie z kapitałem i odpowiednim entuzjazmem :)

Kudlaty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:05
Lokalizacja: kalisz hanki

Nieprzeczytany post autor: Kudlaty » 15 mar 2009, o 15:17

czyli JA :)

LUK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2479
Rejestracja: 26 gru 2005, o 16:31
Lokalizacja: Kalisz/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: LUK » 15 mar 2009, o 15:27

...więc powodzenia:)

zibi465
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 244
Rejestracja: 22 sie 2007, o 19:38
Lokalizacja: nad rzeką w śródmieściu

Nieprzeczytany post autor: zibi465 » 15 mar 2009, o 19:24

Powstaje też nowy na Złotej tak w połowie między ratuszem a Targową będzie w piwnicy a otworzą już niebawem myślę że w kwietniu,co do Q jest gorąca bo klima miała być trzy razy mocniejsza,ale na czymś trzeba zaostrzędzić
Żądamy przystanku KDP w Kaliszu
http://www.koniecpzpn.pl/

Kudlaty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:05
Lokalizacja: kalisz hanki

Nieprzeczytany post autor: Kudlaty » 15 mar 2009, o 21:32

to zobaczymy co to za klub w piwnicy bedzie na zlotej

pejol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1008
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:41
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: pejol » 16 mar 2009, o 11:01

Grzebią też coś na Narutowicza, tuż za skrzyżowaniem ze Śródmiejską!

Awatar użytkownika
galetos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 27 sie 2009, o 16:20
Lokalizacja: Śródmieście

Nieprzeczytany post autor: galetos » 5 wrz 2009, o 15:20

Kiedyś pamietam był fajny, ale bardzo malutki pabik- taki tylko do samego posiedzenia GOTYK- na ul. Chopina opodal ul. Złotej (po stronie fabryki Calisia).. szkoda ze już go tam nie ma, bo miejsce stoi puste.. niestety było bardzo zadymione. Wszystko ma swoje plusy i minusy. A żeby zrobić tu coś konkretnego to naprawdę trzeba mieć nie wiem ile pieniędzy.. no i zeby ludzi tym przyciągnąć. Fakt w Kaliszu nie ma zbyt dużej konkurencji na duże imprezy.. komu się uda pierwszemu coś zrealizować w tym mieście to może jakoś przetrwa ;) Najlepiej od razu z jakąś sceną, żeby mogli wykonawcy przyjeżdżać z innych miast.. współpraca, współpraca, współpraca.. zarobek z koncertów + zarobek z wejściówek + zarobek z alkoholu + możliwość wynajęcia sali na cele własne- okolicznościowe.. to wszystko daje do myślenia..

Kudlaty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:05
Lokalizacja: kalisz hanki

Nieprzeczytany post autor: Kudlaty » 6 wrz 2009, o 13:46

Galetos ja mam taki pomysl na klub inne niz wszystkie ale kulturalnie, tylko ze nie mam kapitalu ale moze w przyszlosci, chcialbym cos zrealzowac takiego:D nie bede zdradzal swojego pomyslu moze sie dowiedziec w niedalekiej przyszlosci.

sobieray-3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6822
Rejestracja: 21 sie 2008, o 10:11
Lokalizacja: Woj.Rozdarte Prosną

Nieprzeczytany post autor: sobieray-3 » 30 wrz 2009, o 11:01

Poki co i bez wkładów własnych - czyli za FRRICO - możesz/możecie wziąć udział w dzisiejszym wydażeniu kulturalnym, jakim jest
spotkanie z panem dr K.Kornackim - dyrektorem Muzeum Zamojskich w Kozłówce.
Miejsce - MBP przy ul.Legionów(pałacyk)
czas : 30.09.2009 godz. 17.oo

Przy okazji można ,,sprzedać'' kaliską betonkę do Dziiału Socrealizmu tego Muzeum :).
,, Najłatwiej niszczyć. Trudniej zachować to, co godne zachowania.''
Wisława Szymborska

ODPOWIEDZ