Wrocławska Nova
Re: Wrocławska Nova
No cóż, zmarnowany potencjał na wyższe budynki ale na szczęście nie są koszmarkami.
- jasiek20
- Użytkownik

- Posty: 7702
- Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
- Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa
Re: Wrocławska Nova
Tego jeszcze nie wiemy czy nimi nie będą.
Przeraża mnie ten parterowy barak akurat przy samej ulicy...
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".
— Abraham Lincoln
— Abraham Lincoln
Re: Wrocławska Nova
Co prawda pocieszenie marne, ale chociaż i tak wyskoczyli ze schematu 4 piętrowego i mamy 5 pięter.
Re: Wrocławska Nova
Zastanawia mnie ten niski barak.
Czy naprawdę nie mogli postawić normalny budynek mieszkalny z biurowcem na parterze?
Dla dewelopera to jest marnowanie ziemi na barak.
Mogli zrobić coś w tym stylu dla biur:

Czy naprawdę nie mogli postawić normalny budynek mieszkalny z biurowcem na parterze?
Dla dewelopera to jest marnowanie ziemi na barak.
Mogli zrobić coś w tym stylu dla biur:



