Wrocławska Nova

Czyli to, co jest budowane aktualnie w Kaliszu.
Rejsiu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 16 sty 2026, o 09:50

Re: Wrocławska Nova

Nieprzeczytany post autor: Rejsiu » 1 cze 2026, o 09:46

No cóż, zmarnowany potencjał na wyższe budynki ale na szczęście nie są koszmarkami.

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7702
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Wrocławska Nova

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 1 cze 2026, o 10:39

Rejsiu pisze:
1 cze 2026, o 09:46
No cóż, zmarnowany potencjał na wyższe budynki ale na szczęście nie są koszmarkami.
Tego jeszcze nie wiemy czy nimi nie będą.
Przeraża mnie ten parterowy barak akurat przy samej ulicy...
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

Awatar użytkownika
Vocatont
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5311
Rejestracja: 22 cze 2010, o 12:38
GG: 24732954
Lokalizacja: WDK

Re: Wrocławska Nova

Nieprzeczytany post autor: Vocatont » 1 cze 2026, o 11:38

Co prawda pocieszenie marne, ale chociaż i tak wyskoczyli ze schematu 4 piętrowego i mamy 5 pięter.
"Cały Ostrów się z was śmieje, gdzie są drogi i koleje?"
autor anonimowy
Kalisz w Budowie

Rejsiu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 16 sty 2026, o 09:50

Re: Wrocławska Nova

Nieprzeczytany post autor: Rejsiu » 1 cze 2026, o 12:10

Zastanawia mnie ten niski barak.

Czy naprawdę nie mogli postawić normalny budynek mieszkalny z biurowcem na parterze?

Dla dewelopera to jest marnowanie ziemi na barak.

Mogli zrobić coś w tym stylu dla biur:

Obrazek

ODPOWIEDZ