Drugie spotkanie forumowe

Miejsce na forumowe rozmówki, niekoniecznie związane z Kaliszem.
Awatar użytkownika
wollny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1368
Rejestracja: 11 gru 2007, o 11:30
Lokalizacja: Kalisz

Re: Drugie spotkanie forumowe

Nieprzeczytany post autor: wollny » 2 cze 2023, o 22:48

Niepowetowana strata. Nie zawsze się zgadzaliśmy,ale spojrzenie miał unikalne.
Niepusta separacja między dwoma rzeczami podstawowymi jest homomorficzna z trójwymiarową przestrzenią euklidesową, a więc pozwala określić odległości przestrzenne.

Awatar użytkownika
filip
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1745
Rejestracja: 27 paź 2021, o 19:50

Re: Drugie spotkanie forumowe

Nieprzeczytany post autor: filip » 3 cze 2023, o 12:18

jp pisze:
2 cze 2023, o 17:21
Dziś nad ranem zmarł Romuald Wróblewski, forumowy „ww”. Jest to niewyobrażalna strata dla Kalisza. W tej chwili nie jestem w stanie wiele więcej napisać. Myślę, że z czasem warto byłoby wyodrębnić wątek, który byłby poświęcony Aldkowi i jego pomysłom na Kalisz.
To wielka strata. [*] Bardzo lubiłem posty ww i bardzo często się z nimi zgadzałem. Na wątek z pomysłami czekamy.

rym-ek2

Re: Drugie spotkanie forumowe

Nieprzeczytany post autor: rym-ek2 » 5 cze 2023, o 22:53

W środę o 9:30 można będzie jeszcze pożegnać Aldka w krematorium na Poznańskiej, a o 15:30 będzie pogrzeb świecki na cmentarzu komunalnym. Zbiórka przed bramą.

Kriis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2023, o 16:44

Re: Drugie spotkanie forumowe

Nieprzeczytany post autor: Kriis » 28 gru 2023, o 16:55

Dzień dobry. Jestem redaktorem wikipedii z kilkunastoletnim stażem. Przez te lata moje wikipedyczne ścieżki niejednokrotnie krzyżowały się z innym wikipedystą, który bardzo dużo pisał o Kaliszu i okolicach, działał on pod nickiem "Romuald Wróblewski". Ów redaktor przestał edytować 22 maja 2023. Niestety, prawdopodobnie nikt z obecnych redaktorów wikipedii nie poznał osobiście "Romualda Wróblewskiego", stąd też nikt nie wie, co jest przyczyną zaprzestania jego działalności. Jednak - poprzez Wasze forum - wyguglowałem, że 2 czerwca br. zmarł Wasz kolega, aktywny społecznik Romuald Wróblewski. Te dwie okoliczności są mocno zbieżne, stąd też mam tutaj do Was forumowiczów pytanie: czy możecie potwierdzić, że zmarły 2 czerwca Wasz Kolega Romuald Wróblewski to nasz wikipedysta "Romuald Wróblewski"?

rym-ek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 865
Rejestracja: 30 gru 2005, o 11:51
Lokalizacja: Kalisz - Dobrzec

Re: Drugie spotkanie forumowe

Nieprzeczytany post autor: rym-ek » 28 gru 2023, o 17:10

Potwierdzam.
Przywróćmy godność prawu i Kaliszowi!!!!

Kriis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2023, o 16:44

Re: Drugie spotkanie forumowe

Nieprzeczytany post autor: Kriis » 28 gru 2023, o 17:22

rym-ek pisze:
28 gru 2023, o 17:10
Potwierdzam.
To znaczy wiedziałeś, że Romuald Wróblewski pisze na wikipedii pod takim nickiem - tożsamym z jego nazwiskiem (tak zakładam)? Dopytuję, bo potrzebuję wiarygodnego potwierdzenia informacji, że nasz "Romuald Wróblewski" zmarł, by na stałe zabezpieczyć jego stronę wikipedysty.

tomash
Site Admin
Site Admin
Posty: 1867
Rejestracja: 25 lis 2005, o 17:23
Lokalizacja: Kalisz

Re: Drugie spotkanie forumowe

Nieprzeczytany post autor: tomash » 28 gru 2023, o 18:33

Kriis pisze:
28 gru 2023, o 17:22
rym-ek pisze:
28 gru 2023, o 17:10
Potwierdzam.
To znaczy wiedziałeś, że Romuald Wróblewski pisze na wikipedii pod takim nickiem - tożsamym z jego nazwiskiem (tak zakładam)? Dopytuję, bo potrzebuję wiarygodnego potwierdzenia informacji, że nasz "Romuald Wróblewski" zmarł, by na stałe zabezpieczyć jego stronę wikipedysty.
To napewno chodzi o Romualda

www.kaldron.pl - Film i fotografia z lotu ptaka
www.kameranabudowie.pl - Filmy z budowy

Kriis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2023, o 16:44

Re: Drugie spotkanie forumowe

Nieprzeczytany post autor: Kriis » 28 gru 2023, o 18:42

Bardzo dziękuję.

kaliszanin2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3623
Rejestracja: 20 kwie 2006, o 12:47

Re: Drugie spotkanie forumowe

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin2 » 28 gru 2023, o 21:10

Kriis pisze:
28 gru 2023, o 16:55
mam tutaj do Was forumowiczów pytanie: czy możecie potwierdzić, że zmarły 2 czerwca Wasz Kolega Romuald Wróblewski to nasz wikipedysta "Romuald Wróblewski"?
Wysłałem na Pana konto prywatną wiadomość.

ODPOWIEDZ