Galeria Kalisz - Carrefour

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 21 paź 2016, o 15:35

Tak wygląda przeniesiony Media Markt wewnątrz.
http://www.calisia.pl/articles/tak-prez ... kt-zdjecia" onclick="window.open(this.href);return false;

ANewDay
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 12 lut 2006, o 12:10
Lokalizacja: xxxx

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: ANewDay » 21 paź 2016, o 15:52

ochotnik pisze:Tak wygląda przeniesiony Media Markt wewnątrz.
http://www.calisia.pl/articles/tak-prez ... kt-zdjecia" onclick="window.open(this.href);return false;
ale malutki :cry:

Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 22 paź 2016, o 19:46

Moje obawy były słuszne.Market zrobił się ciasny.Asortyment okrojony.Płyt CD trochę więcej niż w Empiku.Porażka jednym słowem.To nie była dobra zmiana :(

kaliszanin2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3622
Rejestracja: 20 kwie 2006, o 12:47

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin2 » 23 paź 2016, o 14:39

Dostosowują się do rozmachu miasteczka.

Piob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 208
Rejestracja: 6 lut 2016, o 20:28

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: Piob » 13 lis 2016, o 19:06

Miałem okazję być dzisiaj około godziny 12 w Galerii Kalisz i parking był w 95 % zajęty. Także wielkopowierzchniowe sklepy przyciągają klientów. W Agata meble pełno ludzi, to samo w Media Expert i Media Markt, do Carrefoura nawet nie zaglądałem.

edwardos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 2016, o 17:46

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: edwardos » 13 lis 2016, o 21:35

Też byłem dzisiaj tyle że koło 14 to co się tam działo przerosło moje najśmielsze oczekiwania , w Media MArkcie tłumy ja kupowałem w Media Expercie - ogromna liczba ludzi do kasy, rozmawialem z nimi podobno jak przeszedł Media Markt to im też wzrosła liczba klientów :roll:

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 13 lis 2016, o 23:06

efekt 500+ juz w TV mowili ze jest bum na rtv agd. Ludzie wymieniaja sprzety na nowe

edwardos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 2016, o 17:46

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: edwardos » 11 maja 2017, o 09:22

ostatnimi czasy , jakby drugieżycie wstępowało w tą galerię :) Otworzyła się wreszcie apteka , CCC się wyremontowało, jakiś salon samochodowy + sklep zoologiczny , chyba juz nie ma pustych butików... a nawet po drugiej stronie coś grzebią bo powstały pomiedzy chinczykiem a expertem nowe drzwi - więc chyba tam też jakiś sklep będzie... 8)

Awatar użytkownika
Anto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 422
Rejestracja: 1 cze 2011, o 23:08
Lokalizacja: Rypinek/Piwonice

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: Anto » 11 maja 2017, o 14:33

A czy jesteśmy w stanie policzyć ile razy już w tym mieście i na forum i w mediach zapowiadana była tragiczna i nieubłagana śmierć tego miejsca? Dochodziło do sytuacji że jak po 2 stronie miasta by się biedronka budowała to na pewno ktoś rzucił "No to teraz Galeria Kalisz upadnie jak nic" :lol: :lol:

Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 11 maja 2017, o 15:39

Ja nadal twierdzę że tłuste lata ta galeria ma już za sobą.
Z tego co gdzieś czytałem to Komfort wraca do GK2.

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 11 maja 2017, o 16:39

rowniez uwazam ze tej pseudo galerii juz lata tluste przeszly. Przenosimy MM daly duzo plusow dla Galerii i MM. Wzajemnie napedzaja sobie klientow.

Piob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 208
Rejestracja: 6 lut 2016, o 20:28

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: Piob » 11 maja 2017, o 21:46

Patrząc po ilości samochodów, szczególnie w weekendy, to galeria ma się bardzo dobrze.

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3259
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 20:42

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: Cristof » 11 maja 2017, o 22:46

kaczorkalisz pisze:rowniez uwazam ze tej pseudo galerii juz lata tluste przeszly. Przenosimy MM daly duzo plusow dla Galerii i MM. Wzajemnie napedzaja sobie klientow.
Powstały inne galerie: Tęcza, Amber oraz mniejsze markety a klienci których jest mniej więcej liczba stała rozłożyli po wszystkich obiektach. Ta galeria ma swoją specyfikę jest bardziej techniczna, a nie tekstylna. Market budowlany, dwa sklepy RTV-AGD, czy duży salon meblowy przyciągają specyficznego klienta.
Aby przyciągnąć klientów musiało by powstać coś czego nie ma jeszcze w Kaliszu, a nie kolejny sklep danej sieci. Może jakieś centrum rozrywkowe. Poza kinami oczywiście bo tych już wystarczy. Ja bym widział jeszcze jeden duży obiekt usytuowany w środku łączący dotychczasowe. Tak aby można było się przemieszczać po całości bez wychodzenia na zewnątrz. Oczywiście z podziemnym parkingiem. Mnie osobiście denerwuję jak zimą czy przy opadach muszę się przemieszczać miedzy tymi obiektami. Więc sobie jakieś większe spacery odpuszczam.
Na początku powstawania była mowa chyba też o obiektach sportowych obok. Ale ten pomysł nie został zrealizowany a szkoda.

edwardos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 2016, o 17:46

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: edwardos » 17 maja 2017, o 21:41

To co piszesz o tym połączeniu to chyba nierealne, a z tym komfortem to prawda bo już drzwi oblepione napisem , że wkrótce otwarcie komfortu 8)

smoothcriminal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 16 lut 2014, o 23:29

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: smoothcriminal » 25 wrz 2017, o 15:55

Czy ktoś wie o co chodzi z otwarciem nowego sklepu sieci Jysk na Poznańskiej w Galerii Kalisz? Na miejskich portalach pojawiła się reklama o otwarciu nowego sklepu przy ul.Poznańskiej 121. Kilka dni temu będąc w Media Markt widziałem, że w I części obiektu były zerwane kafle podłogowe na pasażu - taka ciekawostka.

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 8993
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 25 wrz 2017, o 16:14

Jysk był w przebudowie i tylko tyle ;) otwierają się po prostu na nowo po remoncie
g13k

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3259
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 20:42

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: Cristof » 25 wrz 2017, o 20:03

smoothcriminal pisze:
25 wrz 2017, o 15:55
Czy ktoś wie o co chodzi z otwarciem nowego sklepu sieci Jysk na Poznańskiej w Galerii Kalisz? Na miejskich portalach pojawiła się reklama o otwarciu nowego sklepu przy ul.Poznańskiej 121. Kilka dni temu będąc w Media Markt widziałem, że w I części obiektu były zerwane kafle podłogowe na pasażu - taka ciekawostka.
Jysk wprowadza „city store” i nowy koncept wizualny
https://retailnet.pl/2017/09/22/118132- ... -wizualny/

Awatar użytkownika
damianfarba
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1139
Rejestracja: 17 cze 2012, o 10:46
Lokalizacja: Majków

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: damianfarba » 29 wrz 2017, o 18:00

ciekawy pomysl jysk - bedzie jak z tchibo
Nie znasz dnia ani godziny ! ..?

to czas kupić zegarek i kalendarz

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7136
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 17 paź 2017, o 10:28

Galeria Kalisz przechodzi przemianę

Odnowioną fasadę oraz pasaże handlowe zyska wkrótce Galeria Kalisz przy ul. Poznańskiej. W ten sposób firma Carrefour realizuje wdrożoną w 2014 roku strategię rozbudowy, remodelingu oraz rekomercjalizacji obiektów należących do sieci. Prace ruszyły we wrześniu i potrwają przez kilka miesięcy.

Obrazek

- Celem przyjętej przez nas polityki jest przede wszystkim zagwarantowanie klientom nowoczesnej i atrakcyjnej przestrzeni zakupowej, a także dostarczenie różnorodnej i ciekawej oferty handlowej. Od momentu podjęcia się tego zadania zmodernizowaliśmy już 19 obiektów. W kolejnych 7 lokalizacjach prace obecnie trwają lub są w najbliższej przyszłości planowane – mówi Ronan Martin, wiceprezes ds. ekspansji i centrów handlowych w Carrefour Polska.

W wyniku prac zaplanowanych w Galerii Kalisz odnowiona zostanie fasada obiektu. Zmiany zajdą również w pasażach galerii; jak zapowiada Carrefour pojawią się nowe elementy małej architektury, wymieniona zostanie posadzka oraz oświetlenie. Za przeprowadzenie modernizacji odpowiadają firmy MP Project oraz BDS Budownictwo. Zakończenie remontu planowane jest na początek 2018 roku.

Galeria Kalisz powstała w 2005 roku. W ofercie centrum znajduje się hipermarket Carrefour, market budowlany Leroy Merlin, salon meblowy Meble Agata, Komfort i Komfort Łazienki, JYSK czy Media Markt, a także kilkanaście lokali handlowo-usługowych.

Fakty Kaliskie, fot. Carrefour
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7136
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Hipermarket Carrefour wraz z 25 butikami

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 17 paź 2017, o 10:34

PS: możemy zmienić nazwę tematu na Galeria Kalisz - Carrefour ?
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

ODPOWIEDZ