Nowe markety na Łódzkiej

Inwestycje które nie zostały zrealizowane.
K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Re: Nowe markety na Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: K-man » 21 sty 2015, o 19:12

I prezydent ma im to załatwić? :lol: Ludzie pobudują się w na odludnym terenie i się dziwią, ze mało co tam poza domkami jest. :lol:
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

ANewDay
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 12 lut 2006, o 12:10
Lokalizacja: xxxx

Re: Nowe markety na Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: ANewDay » 21 sty 2015, o 19:14

a podobno dosyć u nas marketów.... :roll:

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3488
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 15:19

Re: Nowe markety na Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: <Przemek> » 21 sty 2015, o 19:33

K-man pisze:I prezydent ma im to załatwić? :lol: Ludzie pobudują się w na odludnym terenie i się dziwią, ze mało co tam poza domkami jest. :lol:
No oczywscie, prezydent przeciez wydaje specjalne zarzadzenia, nakazujace stawianie sklepow, aptek i bankomatow :lol:

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Re: Nowe markety na Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 21 sty 2015, o 19:35

Akurat w tamtej (dosyć sporej) części miasta nie ma żadnego i wcale nie dziwię się mieszkańcom, że chcą żeby powstał. Pobliskie sklepy korzystają na tej sytuacji i zawyżają ceny. A jeżdżenie po każdą pierdolę przez pół miasta do marketu jest męczące i czasem mieszkańcy podmiejskich miejscowości np. Boczków, Warszówka itp. mają lepszą sytuację pod tym względem .

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: Nowe markety na Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 21 sty 2015, o 21:56

Dino jest na na Warszawskiej i na Warszowce to dlaczego ma nie byc na Łodzkiej i na Winiarach? :) podejrzewam ze o ile bankomat powstanie to musi byc market. Ale watpie zeby w tym rejonie powstal bankomat bo raczej by byl nierentowny. A to niestety nie kopalnia slaska i rzad nie bedzie jej dofinansowywal.

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3488
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 15:19

Re: Nowe markety na Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: <Przemek> » 21 sty 2015, o 22:06

Być może i market jest w tym miejscu potrzebny, ale Prezydent Miasta Kalisza akurat w tym przypadku nie jest adekwatnym adresatem roszczenia :)

Alken486
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2015, o 08:26

Re: Nowe markety na Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: Alken486 » 18 lut 2015, o 08:37

Ostatnio w ogóle jakoś dużo robi się tych marketów. Jestem zdziwiony, że mimo to wszystkie mają klientów.

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3258
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 20:42

Re: Nowe markety na Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: Cristof » 3 lut 2021, o 16:50

Jak przeczytałem o budowie Lidla to zastanawiam się czemu plac obok cmentarza stoi nadal pusty. Temat marketów powstał blisko dziesięć lat temu i cisza. Wobec budowy pobliskiego osiedla pierwsza sieć która postawi market przejmie sporą część handlu w okolicy. Nawet infrastruktura drogowa na łódzkiej jest gotowa. Tylko budować bo w okolicy poza Dino i Społem nic nie ma. Jak dla mnie ta lokalizacja jest bardziej perspektywiczna niż na Stawiszyńskiej.

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: Nowe markety na Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 3 lut 2021, o 17:04

Cristof pisze:
3 lut 2021, o 16:50
Jak przeczytałem o budowie Lidla to zastanawiam się czemu plac obok cmentarza stoi nadal pusty. Temat marketów powstał blisko dziesięć lat temu i cisza. Wobec budowy pobliskiego osiedla pierwsza sieć która postawi market przejmie sporą część handlu w okolicy. Nawet infrastruktura drogowa na łódzkiej jest gotowa. Tylko budować bo w okolicy poza Dino i Społem nic nie ma. Jak dla mnie ta lokalizacja jest bardziej perspektywiczna niż na Stawiszyńskiej.
ale czy ten teren nie jest juz czasem 'spalony' tym ze na tylach tej dzialki buduje sie kaplica? Do kogo nalezy teraz ta dzialka?

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7135
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Nowe markety na Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 3 lut 2021, o 17:26

Myślę, że jak powstanie kiedyś to przedłużenie Trasy Bursztynowej to tam powstaną jakieś markety. Zwłaszcza na wysokości Tyńca. W międzyczasie dobudują kolejne bloki na Wzgórzach, powstanie to osiedle przy Melcera, ktoś pisał o mieszkaniówce przy Hożej. Na bank w okolicy powstanie jakiś Lidl albo Biedronka. Potencjał spory.
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 8992
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Re: Nowe markety na Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 3 lut 2021, o 19:17

Pytanie czy zmienią plan zagospodarowania pod kolejny market? Mógłby ktoś wybudować blok z lokalami usługowymi czy miejscem na market na parterze, żeby nie powstał znów blaszak
g13k

ODPOWIEDZ