Nowe Centrum Logistyczne

Inwestycje które nie zostały zrealizowane.
K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Re: Nowe Centrum Logistyczne

Nieprzeczytany post autor: K-man » 6 gru 2017, o 16:27

Rozenk chyba działa na każdego faceta :) Niestety moje źródło poinformowało mnie, za na razie inwestor się wstrzymał. Nawet nie kupił działki, A więc chyba z tego nici będą. :(
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7136
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Nowe Centrum Logistyczne

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 6 gru 2017, o 16:32

K-man pisze:
6 gru 2017, o 16:27
Rozenk chyba działa na każdego faceta :) Niestety moje źródło poinformowało mnie, za na razie inwestor się wstrzymał. Nawet nie kupił działki, A więc chyba z tego nici będą. :(
Chyba na takich w Waszym wieku ;)

Wg. info ze strony miasta, ten teren jest już sprzedany od dawna. Uściślijmy czy piszemy o tym samym.
Obrazek
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Re: Nowe Centrum Logistyczne

Nieprzeczytany post autor: milo » 6 gru 2017, o 17:48

jasiek20 pisze:
6 gru 2017, o 10:24
Bo jest bałagan, a Ty drogi kolego jeszcze dodatkowo jesteś rozproszony zdjęciami Rozenek :wink:
Ty chyba też i nie zaprzeczaj że i na Ciebie nie podzialala :lol:
K-man w pierwszym poście pisał o centrum logistycznym na 10 ha dzialce powołując się zresztą na rc.fm.
A ty piszesz o 2 ha działce pomiędzy Rabenem a Meyerem, gdzie można umieścić co najwyżej oddział DHL, trzymając się obszaru logistyki.
Inwestycja "Twoja" i inwestycja "k-mana" to zakładam dwie różne inwestycje.
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7136
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Nowe Centrum Logistyczne

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 6 gru 2017, o 17:53

No to Panowie moderatorzy zrobiliście bałagan. 8)

Koło Zetora to może powstać jedynie Panattoni, które ma tutaj temat: http://inwestycje.kalisz.pl/viewtopic.php?f=3&t=3116

Pomiędzy Mayerem a Rabenem , ma/miało powstać jakieś centrum logistyczne i to było już oficjalne info ze strony miasta.
Chyba, że K-Man pisał jeszcze o czymś innym.
Ja odgrzebując ten wątek pisałem o centrum logistycznym na sprzedanej już działce pomiędzy Rabenem a Mayerem.
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Re: Nowe Centrum Logistyczne

Nieprzeczytany post autor: milo » 8 gru 2017, o 17:40

jasiek20 pisze:
6 gru 2017, o 17:53
No to Panowie moderatorzy zrobiliście bałagan. 8)
Na początku był chaos... wynikający ze sprzecznych informacji, ale potem sprawa się wyjaśniła i tematy zostały rozdzielone. Powtórzę jeszcze raz, że mamy :

1/ inwestycja Panattoni na 16 ha która ma oddzielny temat.
2/ inwestycja nieznanej firmy logistycznej na 10 ha, o której wspominał k-man i rc.fm, o której piszemy tutaj
3/ jakas nieokreślona inwestycja na 2 ha pomiędzy Rabenem a Meyerem, która to dzialka ma już nabywcę. Do dziś nie wiadomo co to za inwestor i jaka inwestycja.

Nie było też info ze strony miasta, że na niej ma być centrum logistyczne. Kościelny wspominał o inwestycji logistycznej na kilkunastu ha, czyli raczej o panattoni.
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

ODPOWIEDZ