Wodna

Tereny niezagospodarowane.
K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Wodna

Nieprzeczytany post autor: K-man » 18 wrz 2018, o 18:29

Przejeżdżałem tam niedawno i zauważyłem. Odkąd pamiętam tam był syf, a teraz krzaki przed płotem od strony ulicy usunięte i w środku też. Dziś widziałem tam koparkę, ale akurat nic nie robiła. Dowiedziałem się od właściciela sąsiedniej działki, ze ktoś to kupił i robi wreszcie z tym porządek. Pytanie brzmi, czy coś tam powstanie, czy po uprzątnięciu terenu zostanie wystawiony na sprzedaż. I będzie stał latami czekając na nabywce. Miejmy nadzieję, że coś tam ciekawego powstanie. Zdjęcia sprzed dwóch tygodni. To to miejsce. Wydaję mi się, że znajdują się tam cztery budynki. Patrząc z góry jeden po lewej i trzy po prawej. Choć nie wiem, czy caly teren został wykupiony.
https://www.google.com/maps/place/Kalis ... 18.0853462
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Rian
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 25 wrz 2018, o 17:37
Lokalizacja: Kalisz

Re: Wodna

Nieprzeczytany post autor: Rian » 25 wrz 2018, o 17:48

Czekam z zaciekawieniem na info co sie z tym dzieje, zwłaszcza ze to bylo tyle lat zahaszczone i bez chętnych.

Awatar użytkownika
ciocia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 12:29

Re: Wodna

Nieprzeczytany post autor: ciocia » 26 wrz 2018, o 12:35

No byłoby dobrze gdyby sie w koncu ktos tym zajal ale na razie niezbyt coolwiek widac zeby prace jakies trwaly
Lifting powiek i obszaru pod oczami https://zwierciadlo.pl/artykuly-sponso ... -skalpela urządzeniem Ultraformer III jest możliwy dzięki głowicy wysyłającej ultradźwięki na 0,5 mm!

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Re: Wodna

Nieprzeczytany post autor: K-man » 26 wrz 2018, o 13:14

Rozmawiałem jakiś czas temu z robotnikiem, który tam sprzątał. Podobno właściciel sam nie wie, co zrobi z terenem. Jeśli to prawda, to szykuje nam się kolejny teren wystawiony na sprzedaż i czekający lata na nabywce. Budynki podobno mają zostać, ale widząc ich stan techniczny, chyba taniej będzie wyburzyć i postawić coś nowego, niż to naprawiać. No, ale to był robotnik, a więc nie musi znać planów szefa.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

uspil
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 14:16
Lokalizacja: Międzyzdroje

Re: Wodna

Nieprzeczytany post autor: uspil » 26 wrz 2018, o 14:21

Niby może skończyć się właśnie tak, że znowu będzie czekać na sprzedaż... Ale równie dobrze właściciel może na razie zwyczajnie badać możliwości i w końcu się jednak coś ruszy. Zobaczymy.
https://www.papilot.pl/uroda/twarz-i-ci ... -cellulitu - dobry początek w walce z cellulitem.

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Re: Wodna

Nieprzeczytany post autor: milo » 26 wrz 2018, o 16:58

Tam jest niestety słaby dojazd.
Ktoś się orientuje co było w tych budynkach ?
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Re: Wodna

Nieprzeczytany post autor: K-man » 27 wrz 2018, o 13:22

Nie wiem co tam robiono, ale na kupie śmieci do wywiezienia widziałem sporo starych kasków.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Re: Wodna

Nieprzeczytany post autor: K-man » 8 gru 2018, o 10:39

Niewiele się zmieniło, jakby hałd śmieci i gruzu przybyło. W tym niższym budynku, niewielka ekipa działa. Ich działania chyba obecnie koncentrują się na oknach i wejściach.

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

ODPOWIEDZ