"Nowy Dobrzec" przy ul. Granicznej

To co już wybudowano.
Jacenty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 875
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 14:02

Re: "Nowy Dobrzec" przy ul. Granicznej

Nieprzeczytany post autor: Jacenty » 13 lis 2022, o 20:51

Jeszcze jeden blok by się zmieścił. po drugiej stronie ulicy, na działce graniczącej z przedszkolem.

kaliszanin92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 5 sty 2019, o 00:59

Re: "Nowy Dobrzec" przy ul. Granicznej

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin92 » 18 gru 2022, o 10:51

Czy są tu jacyś mieszkańcy z tych bloków ? Mam problem bo w moim mieszkaniu jest obecnie bardzo zimno wg mnie. Mieszkanie jest zamieszkane, codziennie po kilka godzin dogrzewane i nie mogę uzyskać temperatury powyżej 20°C. Zazwyczaj w pokojach jest 17-18 stopni a przy kilkugodzinnym ogrzewaniu 18-19,5°
Wywietrzniki w oknach są ustawione na 0, czyli całkowicie zamknięte ale i tak lekko wlatuje nimi powietrze.
Taka temperatura zimą nie jest komfortowa :(
Czy są tu mieszkańcy z tych bloków którzy mogliby się wypowiedzieć czy mają podobnie ?

Pawkor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2023, o 20:31

Re: "Nowy Dobrzec" przy ul. Granicznej

Nieprzeczytany post autor: Pawkor » 10 sty 2023, o 20:48

Dzień dobry, mieliśmy tak na początku - temperatura oscylowała w granicach 17 stopni. Nie wiem w którym bloku mieszkasz? My w tym roku mamy ciepło ok 21 stopni przy kaloryferach albo całkowicie skręconych albo odkręconych na 3 tylko wówczas kiedy na dworze jest bardzo zimno, dodam, że mieszkamy na ostatnim piętrze. Sprawdziłeś, czy kaloryfery nie są zapowietrzone? Poza tym na początku ludzie na czas remontów zdejmowali kaloryfery czyli była spuszczona woda dlatego często dzwoniliśmy do spółdzielni aby uzupełnili zbiorniki z wodą bo było zbyt niskie ciśnienie i pompy nie mogły podać ciepłej wody na górne piętra. Proponuję grzać non stop. Jak temperatura w pomieszczeniach się wyrówna to kaloryfery same zaczną się wyłączać. Tu nie ma mierników ciepła na kaloryferach tak jak w starszych blokach, jest inny system i jest on korzystny. W tamtym roku grzaliśmy na przez cały sezon na 3 i mieliśmy nadpłatę.

ODPOWIEDZ