Halfen

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7136
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Halfen

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 10 wrz 2021, o 11:26

Szykują się nowe inwestycje.
Można zobaczyć program TV Kalisz (youtube) , jak jadą samochodem. Trochę przydługie, ale w sumie fajna rozmowa.
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Re: Halfen

Nieprzeczytany post autor: K-man » 10 wrz 2021, o 15:01

Panowie chyba nie czytacie moich postów, lub nie zwracacie na nie uwagi. :) Wrzucałem tu już chyba filmik z 3 tygodnie temu, gdzie pa prezydent mówi o firmach mających powstać w tym obszarze po zrobieniu odwodnienia. Jeszcze wcześniej wrzucałem info z wywiadu, gdzie też można było odnieść wrażenie ze nowe inwestycje to jedynie kwestia krótkiego czasu. Mnie zastanawia to, że przecież tam jest jeszcze ponad 30 ha ziemi. Przy samej Castoramie ponad 20 ha, ale chyba tymi terenami nikt się nie interesuje.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7136
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Halfen

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 10 wrz 2021, o 15:13

K-man pisze:
10 wrz 2021, o 15:01
Panowie chyba nie czytacie moich postów, lub nie zwracacie na nie uwagi. :) Wrzucałem tu już chyba filmik z 3 tygodnie temu, gdzie pa prezydent mówi o firmach mających powstać w tym obszarze po zrobieniu odwodnienia. Jeszcze wcześniej wrzucałem info z wywiadu, gdzie też można było odnieść wrażenie ze nowe inwestycje to jedynie kwestia krótkiego czasu. Mnie zastanawia to, że przecież tam jest jeszcze ponad 30 ha ziemi. Przy samej Castoramie ponad 20 ha, ale chyba tymi terenami nikt się nie interesuje.
Czytamy, czytamy ;) Po prostu ten wywiad był świeżutki więc także potwierdziłem tę informację.
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Re: Halfen

Nieprzeczytany post autor: K-man » 10 wrz 2021, o 19:08

A na poważnie. Dobrze, ze mają powstać kolejne zakłady. Ale tak jak zapytał dziennikarz, czy będą inwestycję dla wykształconych ludzi. I tu raczej się nie zanosi. Ponieważ pan prezydent powiedział, ze najpierw miast Kalisz musi być bardzo dobre do życia. Niby to przyciąga takie inwestycję.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Latarnik Kaliski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 14 lut 2022, o 21:39

Re: Halfen

Nieprzeczytany post autor: Latarnik Kaliski » 16 lut 2022, o 12:46

Halfen skończony 8)
Więcej zdjęć ▶ https://latarnikkaliski.pl/halfen/
Załączniki
20220215_110237.jpg
20220215_110237.jpg (306.44 KiB) Przejrzano 638 razy

ODPOWIEDZ