Galernicy

Główne forum, poświęcone wątkom dotyczących Kalisza.
Heniu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 8 cze 2021, o 18:29

Galernicy

Nieprzeczytany post autor: Heniu » 28 gru 2021, o 17:29

Czy ktoś mi może wytlumaczyć o co chodzi z tymi stadami nastolatków w podziemiach galerii Amber? To jakaś forma spędzania wolnego czasu w Kaliszu? Nigdzie czy to we Wrocławiu, czy w Warszawie czegoś takiego nie widziałem. Wczoraj trójka z nich wychodziła wjazdem od Górnośląskiej. Na szczęście byli trzeźwi i trzymali pion 😉

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3259
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 20:42

Re: Galernicy

Nieprzeczytany post autor: Cristof » 28 gru 2021, o 18:16

Heniu pisze:
28 gru 2021, o 17:29
Czy ktoś mi może wytlumaczyć o co chodzi z tymi stadami nastolatków w podziemiach galerii Amber? To jakaś forma spędzania wolnego czasu w Kaliszu? Nigdzie czy to we Wrocławiu, czy w Warszawie czegoś takiego nie widziałem. Wczoraj trójka z nich wychodziła wjazdem od Górnośląskiej. Na szczęście byli trzeźwi i trzymali pion 😉
Do Nowego Roku trwa przerwa świąteczna więc młodzież się po prostu nudzi. Nie słyszałem o jakiś atrakcjach przygotowanych dla niej w tym czasie. Nie wiem też czy w szkołach w czasach pandemii są organizowane zajęcia sportowe czy inne. Kalisz jest mały i praktycznie jest jedna sensowna galeria, więc większa ilość młodych ludzi się rzuca w oczy. Może byli w kinie a później w jakimś barze. Wiem że sporo nastolatków tam się umawia na spotkania. Alkoholu w Amber nie ma , market spożywczy też jest zamknięty. Skoro byli trzeźwi to w czym problem.

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7136
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Galernicy

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 29 gru 2021, o 08:51

Heniu pisze:
28 gru 2021, o 17:29
Nigdzie czy to we Wrocławiu, czy w Warszawie czegoś takiego nie widziałem.
Widocznie rzadko bywasz i we Wrocławiu i w Warszawie.
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

jp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2506
Rejestracja: 25 lip 2008, o 23:51
Lokalizacja: Kalisz

Re: Galernicy

Nieprzeczytany post autor: jp » 29 gru 2021, o 09:05

Kiedyś były galerianki, teraz są galernicy :D

Heniu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 8 cze 2021, o 18:29

Re: Galernicy

Nieprzeczytany post autor: Heniu » 30 gru 2021, o 09:08

jasiek20 pisze:
29 gru 2021, o 08:51
Heniu pisze:
28 gru 2021, o 17:29
Nigdzie czy to we Wrocławiu, czy w Warszawie czegoś takiego nie widziałem.
Widocznie rzadko bywasz i we Wrocławiu i w Warszawie.
To skoro jesteś taki swiatowy to podaj przykłady galerii w których się z takim zjawiskiem spotkałeś?

Heniu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 8 cze 2021, o 18:29

Re: Galernicy

Nieprzeczytany post autor: Heniu » 30 gru 2021, o 09:14

Cristof pisze:
28 gru 2021, o 18:16
Heniu pisze:
28 gru 2021, o 17:29
Czy ktoś mi może wytlumaczyć o co chodzi z tymi stadami nastolatków w podziemiach galerii Amber? To jakaś forma spędzania wolnego czasu w Kaliszu? Nigdzie czy to we Wrocławiu, czy w Warszawie czegoś takiego nie widziałem. Wczoraj trójka z nich wychodziła wjazdem od Górnośląskiej. Na szczęście byli trzeźwi i trzymali pion 😉
Do Nowego Roku trwa przerwa świąteczna więc młodzież się po prostu nudzi. Nie słyszałem o jakiś atrakcjach przygotowanych dla niej w tym czasie. Nie wiem też czy w szkołach w czasach pandemii są organizowane zajęcia sportowe czy inne. Kalisz jest mały i praktycznie jest jedna sensowna galeria, więc większa ilość młodych ludzi się rzuca w oczy. Może byli w kinie a później w jakimś barze. Wiem że sporo nastolatków tam się umawia na spotkania. Alkoholu w Amber nie ma , market spożywczy też jest zamknięty. Skoro byli trzeźwi to w czym problem.
Nie wiem czy zauważyłeś, ale mamy pandemię i kolejny szczyt zachorowań. Ci młodzi ludzie nie stosują się do zaleceń, nie noszą maseczek i podejrzewam, że większkość z nich jest niezaszczepiona. A to, że nie ma w Amber alkoholu nie znaczy wcale, że nie można go do Amber przynieść, trochę wyobraźni...

ODPOWIEDZ