Tour de Pologne

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Tour de Pologne

Nieprzeczytany post autor: mlody » 9 lis 2007, o 19:17

http://images.google.pl/imgres?imgurl=h ... Y%26sa%3DN

na tej stronce jest troche fotek Kalisza z lotu ptaka (helikoptera) podczas Tour de Pologne, niestety w słabej jakości:)

Obrazek

Awatar użytkownika
galetos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 27 sie 2009, o 16:20
Lokalizacja: Śródmieście

Nieprzeczytany post autor: galetos » 11 paź 2009, o 16:58

No proszę na jaki stary temat natrafiłem, aż się sam tego niespodziewałem :) :) Nie posiadam już tej strony ;) a znajdowała się dokładnie pod adresem: www.etossquad.prv.pl i dotyczyła mojej muzyki którą wykonuję, oraz promocji naszego miasta- dało się to połaczyć. Tekst odnosił się do poniższych fotek.. Tak apropo, więcej takich kolarskich imprez w mieście..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

szymkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59
Lokalizacja: W-w Różanka

Nieprzeczytany post autor: szymkalisz » 11 paź 2009, o 17:41

I to jest świetna promocja Kalisza!
P. pęcherz powiedział, że "Tur de Poloń" nie będzie na czas budowy Areny, bo na to idą środki... Arena stoi a "Tur de Poloniu" nie ma ;(

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 11 paź 2009, o 18:36

Ale teraz wyścig odbywa się na wschodzie polski, już chyba drugi, albo trzeci rok.

sobieray-3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6822
Rejestracja: 21 sie 2008, o 10:11
Lokalizacja: Woj.Rozdarte Prosną

Nieprzeczytany post autor: sobieray-3 » 11 paź 2009, o 18:46

Można wymysleć coś nowego. Formuła Wyścigu Pokoju uległą degradacji, ale mógłby być zorganizowany np wieloetapowy Wyścig o Memoriał Staszka Królaka czy Grzegorza Chwiendacza? Tylko nie wracajmy do Memoriału płk Skopenki :)!
,, Najłatwiej niszczyć. Trudniej zachować to, co godne zachowania.''
Wisława Szymborska

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 8992
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 5 sie 2011, o 19:54

Może i trasa przez Kalisz nie idzie ale kaliski akcent miała, ponieważ nasza firma NOVUM ustawiła kilka "balonów" z reklamą swojej firmy, no i mi się najpierw one w oczy rzuciły a póżniej adres i strona URL firmy, tzn. wyraz Kalisz ;)
Jak znajdę ten kawałek o który mi chodzi to wrzucę scriny.
Na razie tak na zachęte ;)
Obrazek
g13k

Maciek62800
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 579
Rejestracja: 28 maja 2011, o 13:07
Lokalizacja: Zagorzynek

Nieprzeczytany post autor: Maciek62800 » 6 sie 2011, o 19:24

No, trochę tych balonów z Novum było na każdych etapach TdP. Do kaliskich akcentów można dodać też Hummera H2 (albo H3) od Skandii na kaliskich blachach, który stał przez chwilę za Kurzajewskim (który sam w sobie jest kaliskim akcentem :D) podczas I etapu w Wawie. A tak ogólnie to trochę szkoda, że TdP nie przechodzi już przez Kalisz. Miło byłoby popatrzeć na swoje miasto "na żywo" z lotu ptaka i to jeszcze na TVP HD :P.
Polak sam zeżre, a drugiemu nie da. Tak było, jest i będzie.
Marian Janusz Paździoch

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3488
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 15:19

Re: Tour de Pologne

Nieprzeczytany post autor: <Przemek> » 2 sie 2013, o 12:04

http://tourdepologne.pl/images/cache/9f ... 24e0e3.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Novum ciągle sponsoruje TdP :) Swoją drogą straciłem już nadzieję na to, że wyścig przejedzie jeszcze przez Kalisz, a to byłoby coś fantastycznego, wspaniała promocja miasta i regionu. Pan Czesław Lang nie rozumie chyba, że w Polsce nie można zrobić wyścigu z prawdziwymi górkami, ponieważ za każdym razem gdy trasa wiedzie przez Bukowinę i Zakopane, a kolarze podjeżdżają między innymi pod Gliczarów i inne tego typu "hopki" to tam nie ma strat minutowych tylko sekundowych. Polskie góry to nie Mont Vonteoux, Col du Galibier czy L'Alpe d'Huez. Więc może można by pomyśleć o przywróceniu wyścigu na niziny bo i tak cały wyścig zazwyczaj wygrywają kolarze wszechstronni a nie górale. Ale to taka mała dygresja :)

ODPOWIEDZ