Adam Balski

Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:22
Lokalizacja: Czaszki

Adam Balski

Post autor: ~Kefas » 22 lis 2017, o 08:44

Adam Balski to zawodowy pięściarz wagi cruiser. Podczas ostatniej gali "Noc Wojowników" w Częstochowie gdzie walką wieczoru była walka Tomka Adamka zmierzył się z solidnym pięściarzem z USA Demetriusem Banksem.
Nie tak efektownie jak wcześniej, bo tym razem na punkty, ale pokonał Amerykanina. Adam Balski jest jednym z najbardziej perspektywicznych pięściarzy w naszym kraju bez podziału na kategorie wagowe. Ma bardzo fajne warunki fizyczne jak na wagę cruiser, ma bardzo silny cios, na ten moment gorzej z defensywą, no i po walce z Banksem jest obawa o "twardość jego głowy", bo już w I rundzie w wyniku jakiegoś zderzenia z rywalem doznał złamania szczęki.
Adam Balski, patrząc na fachowy portal boxrec jest klasyfikowany na świecie jako 47 pięściarz tej kategorii i jako 4 pięściarz tej kategorii w Polsce.
Widać, że potencjał w nim widzi Mateusz Borek (dziennikarz sportowy, ale jednocześnie właściciel marki MB Promotions). Balski jak będzie dobrze poprowadzony to może spokojnie w ciągu dwóch lat dostać walkę o pas, a wcześniej stoczyć kilka ciekawych pojedynków z najlepszymi pięściarzami tej kategorii.
A tym samym zyskujemy człowieka, który staje się powoli marką w świecie pięściarstwa i może być ambasadorem naszego miasta. Przed wyjazdem do Stanów Balskiego liczę, że zawalczy jeszcze w naszym mieście!

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4848
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Adam Balski

Post autor: jasiek20 » 22 lis 2017, o 09:04

Co prawda to w ogóle nie mój sport, ale walkę przypadkowo oglądałem. W zasadzie bardzo dobra promocja miasta. Komentator kilkanaście razy użył słowa "Kalysz" :)
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

Awatar użytkownika
INSULTER OF JESUS CHRIST
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1555
Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA

Re: Adam Balski

Post autor: INSULTER OF JESUS CHRIST » 25 gru 2017, o 14:31

Adaś dobry chłopak wychowany zresztą przy Wale Matejki 2. Przy okazji nie tylko Adam oczywiście promuje Kalisz zawodnicy kalskiej Prosny, KKSu, Arkadii Kalisz, Tornado sekcji Karate/MMA czy jeszcze dwóch klubów Karate oraz Taekwondo też sławili dobre imię Naszego miasta na zawodach w Polsce oraz zagranicą .
Jeśli chcesz wiedzieć jaka będzie przyszłość, wyobraź sobie but depczący ludzką twarz, wiecznie!

ODPOWIEDZ