Osiedle Tyniec - Wzgórza Kalisza

Czyli to, co jest budowane aktualnie w Kaliszu.
K-man
Użytkownik
Użytkownik

Re: Osiedle Tyniec - Wzgórza Kalisza

Post autor: K-man » 20 maja 2019, o 21:55

A nie lepiej zapytać w firmie, która to buduje?
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

baxy
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: baxy » 23 maja 2019, o 18:35

Witam ponownie
Dzisiaj byłem u developera na Górnośląskiej. Chciałem podpisać umowę. Jednakże miły Pan oświadczył mi że muszę także wykupić miejsce garażowe. Mam pytanie czy u Was było podobnie?.
Proszę o odpowiedz

radzio545
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: radzio545 » 24 maja 2019, o 10:11

baxy pisze:
23 maja 2019, o 18:35
Witam ponownie
Dzisiaj byłem u developera na Górnośląskiej. Chciałem podpisać umowę. Jednakże miły Pan oświadczył mi że muszę także wykupić miejsce garażowe. Mam pytanie czy u Was było podobnie?.
Proszę o odpowiedz
Tak, trzeba wykupić miejsce parkingowe w garażu podziemnym. W pierwszym budynku była jeszcze opcja zakupienia miejsca parkingowego na zewnątrz.

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: jasiek20 » 24 maja 2019, o 15:56

"Deweloper w bardzo intensywnym tempie realizuje kolejny etapy budowy tynieckiego osiedla. Postęp budowy bloku nr 2 znacznie wyprzedza założony harmonogram a w chwili obecnej kończy się budowa siódmej, ostatniej kondygnacji. Deweloper przewiduje, iż ten etap inwestycji zostanie oddany do użytkowania za niespełna rok, informując jednocześnie, iż w tym budynku wszystkie mieszkania są zarezerwowane.

Na etapie prac garażowych jest natomiast budowa bloku nr 3 – wylana jest płyta betonowa pod halę garażową. Harmonogram prac zakłada zakończenie tego etapu w II kwartale 2021 r lecz intensywne prace i duży nakład sił może sugerować, iż budynek zostanie oddany do użytkowania zdecydowanie wcześniej. Etap IV (Blok nr 4) jest w fazie formalnego przygotowania dokumentacji."
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

jerraz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: jerraz » 31 maja 2019, o 17:37

Też przewidziana jest jedna klatka w bloku?

ODPOWIEDZ