Park Handlowy Kalinka

To co już wybudowano.
ANewDay
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1945
Rejestracja: 12 lut 2006, o 12:10
Lokalizacja: xxxx

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: ANewDay » 2 gru 2016, o 17:46

masakra, naprawdę się postarali, żeby przyciągnąć klientów :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 2 gru 2016, o 19:24

dla mnie nie ma szans na powstanie sklepu normalnego Ikea w Kaliszu. Nie stawiaja sklepow w takich miastach jak Bialystok, Rzeszow a o Szczecinie plotki juz sa 2 lata i nie wiem nawet czy ruszyla budowa. Taki punkt to wedlug mnie bedzie strzal w dziesiatke Ikei dla takich miast jak Kalisz. Szczegolnie ze lepiej przywiez ich gabarytowe meble z Serbinowskiej niz z Poznania. Ciekawe jak wyglada to cenowo itp.

Awatar użytkownika
Anto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 422
Rejestracja: 1 cze 2011, o 23:08
Lokalizacja: Rypinek/Piwonice

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: Anto » 3 gru 2016, o 00:05

kaczorkalisz pisze:dla mnie nie ma szans na powstanie sklepu normalnego Ikea w Kaliszu. Nie stawiaja sklepow w takich miastach jak Bialystok, Rzeszow a o Szczecinie plotki juz sa 2 lata i nie wiem nawet czy ruszyla budowa. Taki punkt to wedlug mnie bedzie strzal w dziesiatke Ikei dla takich miast jak Kalisz. Szczegolnie ze lepiej przywiez ich gabarytowe meble z Serbinowskiej niz z Poznania. Ciekawe jak wyglada to cenowo itp.
Dokładnie. Trzeba się w tym wypadku cieszyć tym co jest - bo mimo wszystko jak na nasz wspanialy grajdołek to dużo :)
No i w końcu jakaś nowość na kaliskim rynku, a nie tysiącpięćsetmilioniwe Tesco czy coś w tym stylu :)

Tu Ikea, tam Hilton - jakieś przebudzenie mocy w Kaliszu wyczuwam, światowo się robi :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Anto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 422
Rejestracja: 1 cze 2011, o 23:08
Lokalizacja: Rypinek/Piwonice

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: Anto » 5 gru 2016, o 11:00

Na niektórych stronach pojawia się także info o RTVeuroAGD. Będą razem z Neonetem?

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9017
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 31 sty 2017, o 16:04

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Park Handlowy Kalinka/Facebook
g13k

Awatar użytkownika
Anto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 422
Rejestracja: 1 cze 2011, o 23:08
Lokalizacja: Rypinek/Piwonice

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: Anto » 1 lut 2017, o 18:00

Obrazek

Jeszcze jedno z facebooka Kalinki :D

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3274
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 20:42

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: Cristof » 1 lut 2017, o 20:54

Dziś montowali konstrukcję łączącą dwa obiekty.

Obrazek

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3488
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 15:19

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: <Przemek> » 1 lut 2017, o 21:18

Abstrahując trochę od kwestii robót budowlanych, wiemy coś co z tym punktem odbioru towarów Ikei, o którym wspominał inwestor? :)

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10973
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: K-man » 2 lut 2017, o 07:54

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,213 ... Czolka3Img" onclick="window.open(this.href);return false;
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 2 lut 2017, o 16:38

Pod linkiem piszą o uruchomieniu sklepu online w miastach w których stoją markety Ikea.Punkt odbioru jaki ma być w Kalince funkcjonuje od jakiegoś czasu w Opolu.O ile pamiętam skorzystanie z tej dogodności to koszt 150 zł i dotyczy wyłącznie mebli.

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3274
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 20:42

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: Cristof » 2 lut 2017, o 19:26

Pawel pisze:Pod linkiem piszą o uruchomieniu sklepu online w miastach w których stoją markety Ikea.Punkt odbioru jaki ma być w Kalince funkcjonuje od jakiegoś czasu w Opolu.O ile pamiętam skorzystanie z tej dogodności to koszt 150 zł i dotyczy wyłącznie mebli.

W Centrum Handlowym Turawa Park - tuż obok siłowni Calypso we wtorek zostanie otwarty Punkt Odbioru Zamówień. To pierwszy taki punkt w Polsce, w którym będzie można odebrać wcześniej zamówione przez internet i uprzednio opłacone meble (czas na odbiór wynosi 7 dni). Na razie przez internet można zamówić tylko meble oraz niezbędne o nich akcesoria (jak np. gałki, zawiasy, oświetlenie szuflad), IKEA w sklepie internetowym póki co nie ma mniejszych artykułów jak szklanki czy koce.
Niezależnie od ilości i wagi przedmiotów, opłata za dostarczenie asortymentu sklepu do Opola jest stała i wynosi 99 zł. Punkt będzie czynny jest w takich samych godzinach jak centrum handlowe.

http://opole.wyborcza.pl/opole/1,35114, ... opolu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
damianfarba
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1139
Rejestracja: 17 cze 2012, o 10:46
Lokalizacja: Majków

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: damianfarba » 2 lut 2017, o 21:51

Duchy przeszłości poszły w niepamięć wreszcie powstaje - no pięknie, oby dokończyli i otworzyli pomyślnie
Nie znasz dnia ani godziny ! ..?

to czas kupić zegarek i kalendarz

Awatar użytkownika
Mariusz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2300
Rejestracja: 29 lis 2005, o 11:26

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: Mariusz » 12 lut 2017, o 13:26

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ANewDay
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1945
Rejestracja: 12 lut 2006, o 12:10
Lokalizacja: xxxx

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: ANewDay » 16 lut 2017, o 20:36

tak zmarnowane miejsce... takich obiektów już się nie buduje... :cry:

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10973
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: K-man » 16 lut 2017, o 20:49

Dokładnie obrzydliwy blaszak w takim atrakcyjnym miejscu. Ale pamiętajmy o Lidlu w miejscy Hotelu Orbis. :evil:
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Calif
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 11:23
Lokalizacja: Kalisz

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: Calif » 16 lut 2017, o 21:00

widzę, że czas na krytykę w każdej kwestii he he w każdym dziale. A już myślałem, że troszeczkę optymistycznie się zrobiło wśród kaliszan na tym forum...

każdy widzi że to paskudztwo , no ale nikt tego nie chciał przecież.... może nie jestem na bieżąco w tej kwestii , no ale właściciel działki buduje co chce a że nikt tego nie kupił pod mieszkaniówke ....?

Maciek62800
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 579
Rejestracja: 28 maja 2011, o 13:07
Lokalizacja: Zagorzynek

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: Maciek62800 » 16 lut 2017, o 23:41

Calif pisze:widzę, że czas na krytykę w każdej kwestii he he w każdym dziale. A już myślałem, że troszeczkę optymistycznie się zrobiło wśród kaliszan na tym forum...
Heh, dokładnie. Dawno już nie przeglądałem tego forum z takim zażenowaniem jak dzisiaj :? :roll:
Polak sam zeżre, a drugiemu nie da. Tak było, jest i będzie.
Marian Janusz Paździoch

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10973
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: K-man » 17 lut 2017, o 09:49

Pewnie ze kaliszanie tryskają optymizmem. :lol: Żyje się tu jak w raju :lol: Pewnie, że są miasta biedniejsze i gorzej się rozwijające, ale ludzie w Kaliszu jest źle. Jak Wy tego nie widzicie, to macie poważny problem. Ja chyba inaczej rozumiem słowo zażenowanie. Może to nowe okreslenie na prawdę, którą dziś określa się jako malkontenctwo, a czasami nawet hejt. hahaha.
Radziłbym będąc na ulicy spojrzeć na przechodniów, jak w Kaliszu wygląda średnia wieku. Odnoszę wrażenie, że z każdym rokiem ona rośnie. No, ale to pewnie oznaka tego ze Kaliszu to takie prorozwojeowe miasto. Ale młodzi tego nie doceniają. I wolą pracować i mieszkać, gdzie indziej. Tak tu dobrze. :lol:
Ostatnio zmieniony 17 lut 2017, o 09:55 przez K-man, łącznie zmieniany 1 raz.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7143
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 17 lut 2017, o 09:54

K-man pisze:Pewnie ze kaliszanie tryskają optymizmem. :lol: Zyje się tu jak w raju :lol: Pewnie, że są miasta biedniejsze i gorzej się rozwijające, ale ludzie w Kaliszu jest źle. Jak Wy tego nie widzicie, to macie poważny problem.
Zawsze można z miasta wyjechać więc co za problem?
Nikt nikogo tutaj na siłę nie trzyma.
A frustracje wylane wczoraj przez jednego z forumowiczów, faktycznie sięgnęły dna.

Co do tego tematu to już wszyscy dawno zauważyliśmy, że teren zmarnowany, projekt słaby... po co po raz piętnasty powielać to samo? Niestety budowa trwa i już nic się z tym nie zrobi.
Więc polecam się trochę ogarnąć i nie być takim wiecznie niezadowolonym z niczego człowiekiem.
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10973
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Re: Centrum Handlowo-Usługowe Kalinka

Nieprzeczytany post autor: K-man » 17 lut 2017, o 10:03

WIem o kogo chodzi i może rzeczywiście kolega przesadził ciut.
Jasiek20 jeśli ten tekst z wyjazdem do mnie to strzeliłes jak kulą w płot. Chyba za dokładnie nie czytasz moich postów. Gdybyś to robił, to byś wiedział, że kocham Kalisz jak mało co w życiu. Tu się urodziłem i tu chce umrzeć. Nie pomyślałeś jeden z drugim, że to narzekanie, to złość, która we mnie może narastać. Gdy patrzę jak moje miasto powoli umiera. Jak widzę jak nie wykorzystuje się jego potencjału. Jak sprowadza się go do rangi małej mieściny. Jak z byle projektu robi się wiele Halo!
A kaliszanie coraz częściej przystają na tę bylejakość, jak coraz mniej trzeba żeby ich zadowolić. To nie jest narzekanie dla narzekanie, to frustracja, złość i wsciekłość. Miasto z taką historią i potencjałem umiera. Powoli, ale umiera. I nie obchodzi mnie, że inne miasta tez umierają. Dla mnie to Kalisz jest najważniejszy. Inaczej nie zakładałbym tu rodziny. Ale boję się, że moje dzieci uciekną z tego grajdoła, jakim Kalisz będzie za 20 lat. Oczywiście jeśli nic się nie zmieni.
Sorki za ten offtop.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2017, o 10:15 przez K-man, łącznie zmieniany 1 raz.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

ODPOWIEDZ