Galeria Tęcza

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9018
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 15 paź 2011, o 10:25

Na galerii zawisły 2 szyldy media expert, a szyby w miejscu gdzie będzie Rossmann zyskały nową szatę, są w takie mazie czerwono-biało-pomarańczowe, ciekawie to wygląda.
Z tyłu galerii jeżdzi koparka, chyba wyrównują teren i robią ogrodzenie - płot betonowy.
g13k

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 15 paź 2011, o 12:41

Niech mi ktos wytłumaczy czy w Kaliszu nie moze powstac chociaz jeden fajny skalep z elektronika bo czasy MM juz minely i jest kicha a tu tak dretwy ME bedzie zenada i jescze raz zenada!!!
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 15 paź 2011, o 12:51

Jaką konkretną sieć masz na myśli ?Na czym ma polegać ta "fajność" sklepu z elektroniką?
Też nie jestem entuzjastą ME w Tęczy.Mam nadzieję że za długo tam nie pobędzie.Neonet w Pedecie już padł.

forum-z
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2011, o 13:12
Lokalizacja: KORCZAK

Nieprzeczytany post autor: forum-z » 15 paź 2011, o 13:20

dokladnie jaki konkretny sklep z elektronika chcesz jakiego w Kaliszu nie ma ?
przeciez chyba nie chodzi Ci o Saturna który na takiej malej powierzchni jak ma w Teczy ME sklepu nie zrobi , zreszta chyba jasne ze Saturn to jest to samo co MM tylko pod inna nazwa

zreszta czego brakuje w ME ? powiesz ze fachowej obslugi zapewne no to smiech na sali a skad inna siec wezmie pracowników jak nie z Kalisza ludzi czyli teoretycznie beda miec takich samych specjalistów jak i w ME ....

Znam ta branze bo pracowalem kiedys w euro i wiem jak to wyglada od srodka znam wielu ludzi ktorzy pracuja w euro,avansie MM i i ME bo z nimi pracowalem i zapewne Ci sami ludzie pracowaliby w tej nie wiem jakiej sieci bo juz chyba zadnej innej w Polsce nie ma 8)

Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: ~Kefas » 15 paź 2011, o 16:09

Starajmy pisać się po "polskiemu", bo z twojego bełkotu ciężko coś wywnioskować.

forum-z
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2011, o 13:12
Lokalizacja: KORCZAK

Nieprzeczytany post autor: forum-z » 15 paź 2011, o 19:54

jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to Twój problem !

jasno i wyraznie pytam czego brakuje ME co mialby inny sklep tego typu

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 15 paź 2011, o 20:56

Ale macie problem z tym rodzajem sklepu ha ha ha.Większość z Was i tak zapewne idzie tylko na żywca obejrzeć jak dany sprzęt wygląda a potem zakupy na portalach aukcyjnych robi.Także Wasza licytacja jaki sklep byłby dobry nie wnosi niczego nowego do dyskusji.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

marek69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 593
Rejestracja: 23 cze 2006, o 15:34
Lokalizacja: KALISZ/WIDOK

Nieprzeczytany post autor: marek69 » 16 paź 2011, o 20:17

Z Media Expertem kilka miesięcy temu miałem niezłe spięcie. Poszło o kartę podarunkową. Wyobrażcie sobie ze nasz ME przy Carrefour a właściwie niekompetentna obsługa nie potrafiła przyjąć płatności kartą podarunkową - 3 osoby z obsługi.

Nie bedę was zanudzał całą historia ale skończyło się na przeprosinach, dodatkowych rabatach od samego głównego menegera sieci Media Expert.

Jeśli chodzi o sklepy z elektroniką użytkową to podzielam uwagi się poprzedników - praktycznie oprócz ITI nie mam specjalnie wyboru.

Obawiam się że np. Sony Center jak na Kalisz chyba by się nie sprawdziło.

zibi465
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 244
Rejestracja: 22 sie 2007, o 19:38
Lokalizacja: nad rzeką w śródmieściu

Nieprzeczytany post autor: zibi465 » 16 paź 2011, o 22:27

Pawel pisze:Jaką konkretną sieć masz na myśli ?Na czym ma polegać ta "fajność" sklepu z elektroniką?
Też nie jestem entuzjastą ME w Tęczy.Mam nadzieję że za długo tam nie pobędzie.Neonet w Pedecie już padł.
Czemu się nie dziwię że Neonet padł.Jakieś trzy miesiące temu na A.WP chciałem kupic myszkę do kompa,asortyment był pokażny chyba ze 4 myszki.Najtańsza chyba z 30zeta i...wszystkie z kulką.W MM kupiłem dwie po 9.99 optyczne
Żądamy przystanku KDP w Kaliszu
http://www.koniecpzpn.pl/

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9018
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 17 paź 2011, o 12:57

A na galerii już wiszą 4 szyldy Media Expert. Nie wiem po co po 2 szyldy z każdej strony.
g13k

andre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 651
Rejestracja: 7 sie 2006, o 19:08
Lokalizacja: majkow

Nieprzeczytany post autor: andre » 17 paź 2011, o 14:44

Bo się boją że liczba kupujących nie zrównoważy bardzo dużych kosztów wynajmu tego lokalu. I tak pewno będzie, że jako jedni z pierwszych się z tamtąd zwiną.

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9018
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 17 paź 2011, o 17:41

Przywieżli drzewka i inną zieleń do galerii.
A w budynku sukiennic wywalili jedną ramę okienną i można sobie luknąć jak będzie wyglądać Społemowski lokal w galerii. I taka ciekawostka sklep PSS Społem będzie nosił nazwę - Tęcza, więc będzie Tęcza w Tęczy :D
g13k

karabasz24
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 14 sie 2011, o 17:01
Lokalizacja: Kalisz

Media Expert

Nieprzeczytany post autor: karabasz24 » 17 paź 2011, o 20:29

Media Expert-Żenada ,wiocha i nie wiem co jeszcze..... Euro bije ich na kolana pod każdym względem, a Saturn to oddzielna bajka ale oni takie prowincjonalne miasteczka jak Kalisz omijają szerokim łukiem.Liczę na to że inwestor przejrzy na oczy i będzie się starał zmienić sięć elektro (poprostu marzę o Saturnie!!!!!)

tomash
Site Admin
Site Admin
Posty: 1886
Rejestracja: 25 lis 2005, o 17:23
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: tomash » 17 paź 2011, o 20:31


Mhn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 1 maja 2009, o 13:51

Nieprzeczytany post autor: Mhn » 17 paź 2011, o 21:10

Podobają się wam te zdjęcia? Bo mi niezbyt, jakieś takie żle skomponowane, nie przedstawiają sedna :?

jp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2509
Rejestracja: 25 lip 2008, o 23:51
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: jp » 17 paź 2011, o 21:40

Gumiś pisze:
kaczorkalisz pisze:wedlug mojego informatora ;) zostanie przywrocony dawny przejazd przez targowisko, tam gdzie obecnie stoja z warzywami. A od tego przejazdu do przystanku KLA zostana usuniete stragany i budy.
Kaczor obyś był zwiastunem :wink: dobrych wiadomości 8)
W obecnej sytuacji przywrócenie przejazdu przez NR nie miałoby sensu. Wjazd do garażu z tej odtworzonej uliczki wymagałby przecięcia dwóch pasów jednokierunkowej jezdni. Ponadto dawny przejazd przez NR musiałby zostać przesunięty w kier. przystanku i to dość blisko przystanku, czyli w miejsce gdzie kiedyś stał budynek straży. Nie jest to możliwe i wskazane, gdyż docelowo w tym miejscu powinien stanąć reprezentacyjny gmach, zamykający pierzeję NR.

Odtworzenie przejazdu przez NR z uwzględnieniem miejsca na odbudowę budynku straży lub nowego gmachu miałoby sens dopiero w przypadku budowy podziemnego parkingu.
Być może więc informacja o której napisał @kaczor jest zwiastunem budowy parkingu? :wink:

Awatar użytkownika
Anto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 422
Rejestracja: 1 cze 2011, o 23:08
Lokalizacja: Rypinek/Piwonice

Re: Media Expert

Nieprzeczytany post autor: Anto » 17 paź 2011, o 21:41

karabasz24 pisze:Media Expert-Żenada ,wiocha i nie wiem co jeszcze..... Euro bije ich na kolana pod każdym względem, a Saturn to oddzielna bajka ale oni takie prowincjonalne miasteczka jak Kalisz omijają szerokim łukiem.Liczę na to że inwestor przejrzy na oczy i będzie się starał zmienić sięć elektro (poprostu marzę o Saturnie!!!!!)
Myślę że inwestor z calutką ekipą znają się troszke bardziej od Ciebie i doskonale wiedzą co robią 8) 8) 8) :lol: :lol:

Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 17 paź 2011, o 21:48

A co takiego jest w Saturnie czego nie ma w MM ?Po drugie jak kolega @karabasz dobrze poszuka to znajdzie lokalizację Saturna w mniejszym od Kalisza mieście.Po trzecie na hipermarket elektroniczny w Tęczy nie ma miejsca.

Co do zdjęć to mam wrażenie że wpuszczono fotografujących w jedno miejsce bo na zdjęciach króluje kopuła i schody ruchome a gdzie reszta galerii ?

sobieray-3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6822
Rejestracja: 21 sie 2008, o 10:11
Lokalizacja: Woj.Rozdarte Prosną

Nieprzeczytany post autor: sobieray-3 » 17 paź 2011, o 22:05

... a na pamiątkowej tablicy znowu powielili zafałszowujący historię tekst z ... 20 ooo Żydów! Kto im udzielił takiej informacji? Pewnie nawet pan ambasador Sz.Weiss się rumieni?
,, Najłatwiej niszczyć. Trudniej zachować to, co godne zachowania.''
Wisława Szymborska

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 18 paź 2011, o 02:51

Pawel pisze:Co do zdjęć to mam wrażenie że wpuszczono fotografujących w jedno miejsce bo na zdjęciach króluje kopuła i schody ruchome a gdzie reszta galerii ?
Zapewne nie wszystko można było fotografować. Robiąc taki konkurs uczestnik powinien mieć możliwość fotografować to co chce i gdzie chce i to bez obstawy i ograniczonego czasu ;)

Mam dobrą wtyczkę w galerii i z tego co mi wiadomo jeszcze dużo rzeczy jest nieukończonych. Zatowarowane są w 100% praktycznie 4,5 sklepów. Część lokali stoi nie ruszona tak jakby nie było najemców.

W kinie na 5 sal 2 będą miały projektory 3d.
Podobno RESERVED bardzo dobrze się prezentuje ;)

ODPOWIEDZ