Galeria Tęcza

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 29 paź 2011, o 22:42

Tek, te windy są przeznaczone głównie dla pracowników, chodż nie jest to nigdzie napisane. Ale lokalizacja wind wiele mówi.

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 30 paź 2011, o 01:39

Nasi lokalni "VIP-owie" są można rzec "sławni" ;)

shuudoushi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 3 maja 2010, o 19:58
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: shuudoushi » 30 paź 2011, o 10:06

marek69 pisze:
sztywniak pisze: 1 Najważniejsze
Nie wiem kto jest odpowiedzialny za zjazdy i bezpośredni wjazd na parking ale to największy strzał w kolano jaki można sobie wyobrazić.
Tak rujnować sobie pierwsze wrażenie to może Pan ze straganu obok a nie tak poważna firma.
Zjazd i podjazd parkingowy są bardzo wąskie i na dodatek mają wysoki murek na bokach. Ktoś jadący niskim samochodem musi jechać 10 na godzinę żeby nie uszkodzić samochodu.
Samego wjazdu do parkingu i tego ostrego, wąskiego zakrętu nie komentuje bo już dużo tu o nim napisano.
Na parkingu wąskie przejazdy, każdy zakręt trzeba pokonywać powoli bo samochód zachodzi na przeciwny pas.
Czyli najlepiej do Tęczy wybierać się Toyotą Yaris ,Aygo lub Seicento. Ale chyba najbardziej odpowiedni będzie Smart.

Czy jakieś prace adaptacyjne poczynił właściciel galerii po tygodniu?



Najlepszy numer miałem zwiedzając w tygodniu Tęcze. Będąc na 2 pietrze wsiadłem do windy w okolicy kina w celu zjazdu na parking - jakie było moje zdziwienie po otwarciu drzwi windy moim oczom ukazała się rampa załadunkowa.
Widok wjeżdżającego Chryslera 300C był bezcenny.

Pierwszego dnia zrobiłem ten sam numer z windami. Oznaczenia w tym zakresie są co najmniej marne, tak samo zresztą jak wykonanie. Duże, obszerne windy kierują nas na rampę załadunkową. Malutkie i ciasne kierują nas owszem na parking, ale życzę przyjemnej podróży rodzinie z dwójką dzieci, z wózkiem i z zakupami.

rob2011
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 11 lip 2011, o 23:39
Lokalizacja: Na zawsze na Hanki :-)

Nieprzeczytany post autor: rob2011 » 30 paź 2011, o 12:11

Eee, tam parking, schody, słabe oświetlenie, niekompetentna obsługa ?
Kaliską Tęczę czeka świetlana przyszłość :lol: :lol: :lol:

http://prportal.pl/2011/10/28/oficjalna ... -w-cannes/

"Podczas tegorocznych targów nieruchomości MAPIC, które odbędą się w dniach 16-18 listopada w Cannes, nastąpi oficjalna inauguracja King`s Street Retail, nowo utworzonej platformy grupującej wysokiej jakości polskie centra handlowe. Platforma ta została stworzona przez Real Estate Group należącą do Blackstone, globalnej firmy inwestycyjno-doradczej, a jej celem jest inwestowanie w polskie centra handlowe charakteryzujące się dobrą lokalizacją, zdywersyfikowanym portfelem renomowanych marek, wysoką frekwencją odwiedzających oraz perspektywami dalszego rozwoju.

Blackstone jest właścicielem centrów handlowych należących do King`s Street Retail i będzie zajmować się aktywnym zarządzaniem wszystkimi aktywami. Blackstone powierzył Master Management Group doradztwo podczas transakcji, zarządzanie nieruchomościami, a także wynajem powierzchni w centrach należących do King`s Street Retail.

Do King`s Street Retail należą obecnie trzy centra handlowe o łącznej powierzchni najmu ponad 130 000 m2: Magnolia Park we Wrocławiu, Galeria Twierdza w Kłodzku oraz Galeria Twierdza w Zamościu. Do końca 2011 roku Blackstone planuje też zakupić Galerię Tęcza w Kaliszu, która również dołączy do portfela King`s Street Retail.

Galeria Tęcza - Kalisz - planowany zakup

Galeria Tęcza w Kaliszu została otwarta w sobotę, 22 pażdziernika 2011. Blackstone planuje zakup tego centrum handlowego jeszcze w 2011 roku, aby dołączyć je do portfela King`s Street Retail.

King’s Street Retail "

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 30 paź 2011, o 13:12

A co to ma wspólnego z przyszłością galerii, zmiana właściciele najprawdopodobniej będzie niezauważalna.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 30 paź 2011, o 15:25

A może ktoś z Was zrobi fotki jak ten wjazd na parking wygląda :?:
Po tych wszystkich negatywnych komentarzach chyba nię będę tam zajeżdżał moim kombiakiem :D :D :D
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
arko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 14 lis 2007, o 20:25
Lokalizacja: Czaszki/Rypinek

Nieprzeczytany post autor: arko » 30 paź 2011, o 20:01

Wjazd samochodem o długości 4,3 m nie nastręcza żadnych kłopotów, jak z dłuższymi nie testowałem :)

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9024
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 2 lis 2011, o 17:51

Rozmawiałem z wujkiem wjeżdżał audicą ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A4 ) w dzień otwarcia oraz dziś i mówił że manewruje się bezproblemowo.
g13k

Maciek92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 2 lis 2011, o 23:03
Lokalizacja: Majków

Nieprzeczytany post autor: Maciek92 » 2 lis 2011, o 23:05

Toyota Avensis Verso 4.7m nie było nieprzyjemności.

Nie ma dużych problemów z wjazdem, nie ma co przesadzać :)

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9024
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 3 lis 2011, o 13:00

http://rankprogress.pl/wpisy_401.html

Dzisiaj rano widziałem kilku robotników ERBUD-u którzy się kręcili przy galerii. Busem przywieziono jakieś paczki i płyty. Pewnie materiały wykończeniowe któregoś z nie otwartych butików.
g13k

Kudlaty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:05
Lokalizacja: kalisz hanki

Nieprzeczytany post autor: Kudlaty » 3 lis 2011, o 17:50

Galeria tecza bylem raz i mi sie nie podobalo ale bylem drugi raz i powiem wam ze jest przyjemnie :) tylko troche ciasne korytarze, i mogla by byc bardziej w srodku przytulna ale ogolnie odczucia pozytywne

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9024
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 3 lis 2011, o 21:44

Byłem po 19, grzebali coś w Broaster Chicken. Dookoła pełno kurzu ;) Szkoda że na razie nie są podawane daty otwarć kolejnych sklepów, restauracji czy chociażby kina. Słyszałem plotę że nie otwierają C3D bo Apollo maczało w tym palce, że niby po otwarciu kina w Tęczy wykitują. I za jakiś czas Helios z Wału Staromiejskiego miałby się przenieść do Amber. (nie wiem czy zrozumiale napisałem).
g13k

P4TR1CK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 12:47
Lokalizacja: Śródmieście

Nieprzeczytany post autor: P4TR1CK » 3 lis 2011, o 22:27

Słyszałem to samo. Właściciele dwóch mniejszych kin postarali się o utrudnienie w zdobyciu pozwoleń. Dzisiaj się też dowiedziałem, że otworzą C3D dopiero za około 2-3 tygodnie.

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9024
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 5 lis 2011, o 12:23

Zawisły 2 kolejne szyldy od NR:
Obrazek

Obrazek

Dorobili jakieś daszki nad wjazdem i wyjazdem z parkingu, oraz rolety antywłamaniowe. Pewnie ten daszek to przykrywka na te zwinięte rolety ;)
I grzebią coś przy schodach od 3 Maja
g13k

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 5 lis 2011, o 14:32

Kino jest jeszcze w trakcie urządzania, w srodku zwłaszcza przy salach pracują jeszcze robotnicy, zaczyna się testowanie systemu do wyświetlania informacji na ekranach znajdujących się nad kasami i popcorn barem, poza tym hol jest pusty i nie do końca urządzony, na pewno zamontują jakieś dodatkowe elementy dekoracyjne, plakaty itp., więc jeszcze koło 3 tygodni trzeba będzie jeszcze poczekać.

zbyniot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: 15 sty 2010, o 16:05
Lokalizacja: Korczak

Nieprzeczytany post autor: zbyniot » 5 lis 2011, o 17:04

W środę ma być w kinie nadzór budowlany także do końca tygodnia powinniśmy coś wiedzieć. Jak będzie zgoda na użytkowanie to w ciągu tygodnia powinni ruszyć.

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 5 lis 2011, o 20:10

bylem dzisiaj w teczy i powiem Wam ze jak na sobote ruch byl mizerny. Nie wroze rozowej przyszlosci baru noodle w pudle. Doslownie nikt tam nawet nie przystaje, zreszta ceny z kosmosu maja.

Nowa spolemowska tecza do pięt nie dorasta starej. Na dziale miesnych 5 sprzedawczyn i podobno JEDNA kolejka, ale ludzie nieświadomie wpierdzielaja sie bo nie wiedza ze jest jedna kolejka.

tooom
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 182
Rejestracja: 29 kwie 2010, o 23:20
Lokalizacja: tutejszy

Nieprzeczytany post autor: tooom » 5 lis 2011, o 23:05

no.., ja też dziś byłem, myślę, że w przyszłości, to właśnie tutaj przeniesie się targowisko z NR, plus chińskie centrum i coś na wzór "Pod Zegarem".
wolność dla źdźbeł traw szumiących zimą, gdy bielą skrząca czapa na wpół je skrywa przed narciarza snem o gładkim stoku

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9024
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 5 lis 2011, o 23:21

Po 20 w galerii sesję fotograficzną miały króliczki Playboya! Ciekawe czy ukażą się w którymś wydaniu gazety?? Ktoś kupuje ;) ? Jak ktoś znajdzie to niech wstawi :D
g13k

cheetah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 518
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 21:44
Lokalizacja: Czaszki/Mokotów

Nieprzeczytany post autor: cheetah » 6 lis 2011, o 00:05

tooom pisze:no.., ja też dziś byłem, myślę, że w przyszłości, to właśnie tutaj przeniesie się targowisko z NR, plus chińskie centrum i coś na wzór "Pod Zegarem".
To nie jest wykluczone. W Warszawie centrum handlowe o zbliżonej wielkości do Tęczy (Land), przejęło część kupców z KDT (w tym przypadku została otwarta nowa część centrum). Dla bardziej przedsiębiorczych kupców ten kierunek jest więc bardzo możliwy, a galeria nie musi na tym ucierpieć wizerunkowo.

ODPOWIEDZ