Nowa Biedronka- likwidacja Plusa przy ul.Podmiejskiej

To co już wybudowano.
marek69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 593
Rejestracja: 23 cze 2006, o 15:34
Lokalizacja: KALISZ/WIDOK

Nowa Biedronka- likwidacja Plusa przy ul.Podmiejskiej

Nieprzeczytany post autor: marek69 » 9 paź 2008, o 23:04

Stało się faktem o czym ktoś z was pisał swego czasu. PLUS ulega likwidacji na rzecz Biedronki.
Aktualnie trwa tam wyprzedaż towaru po obniżonych cenach

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z faktu , że powstanie kolejna Biedronka nie jestem specjalnie zadowolony

Awatar użytkownika
anj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 14:54
Lokalizacja: Czaszki

Re: Nowa BIEDRONKA- likwidacja PLUSA przy.ul.Podmiejskiej

Nieprzeczytany post autor: anj » 10 paź 2008, o 01:05

marek69 pisze:Z faktu , że powstanie kolejna Biedronka nie jestem specjalnie zadowolony
podzielam zdanie
Obrazek
"szanuj innego forumowicza...
...bo będziesz pisał sam do siebie"

~autor nieznany

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 10 paź 2008, o 02:05

Kiedyś czytałem artykuł w Polityce pt;Drapieżna ekspansja Biedronki opisany tam był schemat jak to wszystko będzie wyglądało,no i sprawdza się.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

marek69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 593
Rejestracja: 23 cze 2006, o 15:34
Lokalizacja: KALISZ/WIDOK

Nieprzeczytany post autor: marek69 » 10 paź 2008, o 09:27

Tak jak pisałem wcześniej trwa wyprzedaż.
Obrazek

phrenic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 358
Rejestracja: 7 maja 2006, o 09:15
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: phrenic » 10 paź 2008, o 10:23

tak... w ramach wyprzedaży obniżki o 10gr... sklep był dziadowski to i wyprzedaż dziadowska...

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 10 paź 2008, o 11:04

Następne dziady przyjdą,nic się nie zmieni oprócz nazwy sklepu.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

phrenic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 358
Rejestracja: 7 maja 2006, o 09:15
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: phrenic » 10 paź 2008, o 11:15

ale pieluszki mają całkiem niezłej jakości... :D

Awatar użytkownika
MirekDB
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 959
Rejestracja: 10 lis 2007, o 19:10
Lokalizacja: Kaliniec

Nieprzeczytany post autor: MirekDB » 10 paź 2008, o 22:02

Ale jest jednak światełko w tunelu ponieważ będzie to niewątpliwie najładniejszy sklep Biedronki w Kaliszu :D

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 11 paź 2008, o 00:04

Mirek ale tylko z zewnątrz,w środku standartowy syf.Zraziłem się do tej sieci jakiś czas temu i tak zostało.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 11 paź 2008, o 13:42

znowu biedronka nie nawidze tych sklepow tak jak tesco lidl i innych co maja wlasne produkty podroby :roll:
Andrzej

marek69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 593
Rejestracja: 23 cze 2006, o 15:34
Lokalizacja: KALISZ/WIDOK

Nieprzeczytany post autor: marek69 » 11 paź 2008, o 14:46

andrzej pisze:znowu biedronka nie nawidze tych sklepow tak jak tesco lidl i innych co maja wlasne produkty podroby :roll:
Ze sklepów które wymieniłeś akceptuję jedynie niemieckiego LIDL-a.Moim zdaniem często ma dobrą ofertę artykułów przemysłowych.

A TESCO - no cóż jest i trudno.Większy porządek istniał tam za czasów jak powstał HIT.

Carrefour - zupełna porażka ze starymi lodówkami wyglądem przypominającymi lata 70-te

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 11 paź 2008, o 17:40

Andrzej co do Lidla to się nie zgodzę,tutaj w IRL jest naprawdę na przyzwoitym poziomie nie wiem jak jest obecnie w Kaliszu.Co do Biedronki byłem w kilku miastach Polski i widok zawsze ten sam;opłakany.Nie wiem dlaczego tak się dzieje.Jest jeszcze jakaś sieć która jest na wyższym poziomie od ww???Chyba tylko Piotr i Paweł takie odniosłem wrażenie podczas mojej ostatniej wizyty w Kaliszu.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

marek69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 593
Rejestracja: 23 cze 2006, o 15:34
Lokalizacja: KALISZ/WIDOK

Nieprzeczytany post autor: marek69 » 11 paź 2008, o 17:53

Piotr i Paweł to trochę sklep dla elit - zwłaszcza jak popatrzysz na stoisko z napojami wyskokowymi i wędlinami. Osobiście bardzo podoba mi się wystrój tego sklepu.

A w temacie Biedronek - zawsze mam wrażenie , że jest tam brudno.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 11 paź 2008, o 19:02

Marek wrażenie Cię nie myli bo tak jest.Zaś co do napojów wyskokowych ceny każdy sklep ustala sobie sam,na tych towarach jest zarobek.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
anj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 14:54
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: anj » 11 paź 2008, o 19:44

Biedronka i Lidl nigdy nie przypadły mi do gustu.
TESCO - jedynie w UK zrobiły na mnie dobre wrażenie ale w Polsce kojarzą mi się z brakiem jakiegokolwiek pomysłu
Carrefour jak najbardziej pozytywnie gdyby nie ciągłe kolejki przy kasach (btw. ciekawi mnie czy kiedykolwiek było otwarte przynajmniej 2/3 tych kas)
Piotr i Paweł - rewelacja, świetny pomysł na nieco "elitarny" market, dobry układ półek, fajne, estetyczne meble. jestem gotów wydac parę zł więcej w zamian za wystrój, jakość i dostępny asortyment
Obrazek
"szanuj innego forumowicza...
...bo będziesz pisał sam do siebie"

~autor nieznany

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 11 paź 2008, o 19:56

Biedronka to taki sklep jakby to nazwać aby nikogo nie obrazić...dla biedoty takie odnoszę wrażenie,ale się nie zarzekam mogą nadejść takie czasy że cofnę swoje poglądy któż to wie??....
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

marek69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 593
Rejestracja: 23 cze 2006, o 15:34
Lokalizacja: KALISZ/WIDOK

Nieprzeczytany post autor: marek69 » 11 paź 2008, o 20:01

Gumiś pisze:Biedronka to taki sklep jakby to nazwać aby nikogo nie obrazić...dla biedoty takie odnoszę wrażenie,ale się nie zarzekam mogą nadejść takie czasy że cofnę swoje poglądy któż to wie??....
Dokładnie tak się określa ten typ dyskontów- zwłaszcza Biedronki.

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 11 paź 2008, o 21:37

ja naszczescie robie bardzo malo zakupow w marketach nie ciagnie do molochow i cenowo nic nie maja taniej takei jest moje zdanie
Andrzej

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 12 paź 2008, o 01:17

Andrzej kiedys lubiłem robić zakupy w Kauflandzie ale to było juz jakis czas temu,teraz niestety za każdym razem jak jestem w Kaliszu robie zakupy w małych sklepach,przyjaznych dla klienta dla mnie liczy się miła obsługa,poukładany towar na regałach jak sie należy,a nie naburmuszone kasjerki co zachowują się jakby pracowały w czynie społecznym.Takie zachowania niestety odpychają klientów.Teraz także za każdym razem jak jestem w Kaliszu jadę do dużych marketów tylko dlatego żeby sobie obejrzec jak wygląda sytuacja w Polsce.Porównać jak to wygląda w Polsce i w Irl.I niestey stwierdzam że wynik wychodzi na niekorzyść PL.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

marek69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 593
Rejestracja: 23 cze 2006, o 15:34
Lokalizacja: KALISZ/WIDOK

Nieprzeczytany post autor: marek69 » 14 paź 2008, o 20:06

To w Kaliszu będziemy mieć w sumie sporo Biedronek.

Ze strony Biedronka.pl


KOMUNIKAT PRASOWY

Zgodnie z komunikatem wydanym w dniu 25.09.2008 r., dotyczącym przejęcia sieci PLUS informujemy, iż Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. sfinalizowało w dniu dzisiejszym porozumienie z Grupą Tengelmann. Transakcja ta oznacza, że z dniem dzisiejszym rozpocznie się integracja sklepów sieci PLUS Dyskont do sieci sklepów Biedronka.

Podpisanie finalnego kontraktu pomiędzy Jeronimo Martins Dystrybucja S.A., a Grupą Tengelmann, nastąpiło po otrzymaniu zgody Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Nowo pozyskane sklepy, funkcjonujące do tej pory w sieci PLUS, dołączą do 1115 istniejących w Polsce sklepów Biedronka, w których zatrudnionych jest ponad 22,5 tysiąca pracowników. Pozwoli to firmie na zamknięcie roku 2008 liczbą blisko 1300 sklepów Biedronka.





Najlepszy jest tekst po otwarciu strony :"biedronka to najlepszy sklep spożywczy w Polsce"

ODPOWIEDZ