Juwenalia

Główne forum, poświęcone wątkom dotyczących Kalisza.
T.Boy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 9 sty 2006, o 21:34
Lokalizacja: Kalisz

Juwenalia

Nieprzeczytany post autor: T.Boy » 2 kwie 2006, o 19:26

Mam dla wszystkich kaliskich studentów złą wiadomość. W tym roku w Kaliszu na 95% odbędą się dwie imprezy juwenaliowe. Komitetom organizacyjnym z WP-A i PWSZ nie udało się dojść do kompromisu co do daty imprezy. Na chwilę obecną wykluczona jest więc powtórka z zeszłorocznej imprezy która była zorganizowana wspólnymi siłami przez studentów obu kaliskich uczelni. Impreza WP-A odbędzie się w dniach 22-23 maj (poniedziałek, wtorek) na kortach przy CKiS. Jaki jest termin imprezy PWSZ niestety nie wiem. Jako przedstawiciel jednej ze stron napiszę, że plany wspólnej imprezy były bardzo zaawansowane. Zostały wspólne pisma do potencjalnych sponsorów. Z wiadomych względów nie będę wskazywał palcem kto zawinił bo prawda i tak zawsze leży po środku. Mogę tylko nadmienić, że nie chcieliśmy robić imprezy w czasie KST ani kiedy pobliskie większe ośrodki akademickie organizują swoje Juwenalia.

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 3 kwie 2006, o 09:44

A wiecie już kto zagra?

T.Boy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 9 sty 2006, o 21:34
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: T.Boy » 3 kwie 2006, o 10:16

Pracujemy nad tym :) Ale trzeba wziąść pod uwagę, że nie dysponujemy zbyt dużymi środkami finansowymi. Na pewno postaramy załatwić się takie zespoły by można było się pobawić. PWSZ chciał Kobranockę ale nie wiem czy teraz się to uda.

T.Boy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 9 sty 2006, o 21:34
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: T.Boy » 8 kwie 2006, o 21:47

Prawie na 100% zaklepany jest Abradab , Novika, Piter van Coil, Tymon. Rozmawiamy tez z zespołami z Kalisza i okolic. Teraz wszystko uzależnione jest od rozmów ze sponsorami, mianowicie ile zgodzą się dać. Jeżeli sypną groszem to na pewno pieniądze te zostaną przeznaczone na jakiś dobry zespół. Pozdrawiam i juz teraz zapraszam :)

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 8 kwie 2006, o 22:23

ooo NOVIKA jest spoko...
a co z Kobranocką...

fajny by mógłbyc też koncert KAYAH :P

pejol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1008
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:41
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: pejol » 8 kwie 2006, o 22:51

Abradab , Novika
Juz jest dobrze :lol:

T.Boy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 9 sty 2006, o 21:34
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: T.Boy » 8 kwie 2006, o 23:34

Mlody chyba czas na naukę czytania ze zrozumieniem. W końcu matura tuż tuż :) Kobranockę chce PWSZ a Juwenalia robimy oddzielnie i prawde mówiąc nie mam czasu interesować się tym kogo chce sprowadzić PWSZ. Co do Kayah to można tylko fantazjować (o koncercie nie o niej :P). Za koncert wziełaby więcej kasy niż wynosi nas budżet na całą imprezę. A jakby była taka kasa by ją ściągnąć to uważam, że wybralibyśmy kogoś innego :P Pozdrawiam i bez urazy :)

pejol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1008
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:41
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: pejol » 9 kwie 2006, o 00:34

Mam pytanieco do występu NOVIKi, czy jej występ planowany jest gdzieś na wolnym powietrzu, czy raczej w jakimś klubie?

T.Boy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 9 sty 2006, o 21:34
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: T.Boy » 9 kwie 2006, o 11:45

Novika tak samo jak wszystkie inne zespoły zagra na dworze. Uważam, że przy dobrym nagłośnieniu, a takie będziemy mieć, nie powinno być problemu z muzyką Noviki . Będzie dobrze ;-)

T.Boy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 9 sty 2006, o 21:34
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: T.Boy » 26 kwie 2006, o 20:12

Widzę, że Juwenalia nie specjalnie Was interesują :P Więc uzupełnie informacje. Niestety nie będzie Noviki właśnie tego dnia nagrywa płytę :( nie udało się jej przekonać by nagrała koncertówkę na Juwenaliach :) Ale będzie w zamian LIPALI. O zmianach będę informował na bieżąco.

pejol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1008
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:41
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: pejol » 26 kwie 2006, o 23:03

Jak to nas nie interesuja? Interesuja i to bardzo :D Ale Abradab bedzie? :P

p4

Nieprzeczytany post autor: p4 » 27 kwie 2006, o 20:54

slabe te zespoly cos... :lol:

T.Boy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 9 sty 2006, o 21:34
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: T.Boy » 27 kwie 2006, o 21:16

Kisiel (p4) kto Cie wpuścił na to forum?? A skro twierdzisz, że to słabizna to zobacz co ma do zaoferowania PWSZ. A jak sie nie podoba to zapraszam do współpracy przy organizacji imprezy i zobaczymy jak Tobie pójdzie w warunkach kaliskich :)

p4

Nieprzeczytany post autor: p4 » 30 kwie 2006, o 15:21

ja to bym 50centa zaprosil :P na pewno by przybyl <lol> hehe nie no ale tak powaznie to powinny byc takie zespoly co kazdy by sie pobawil a nie jakies rocki psychodeliczne itp... :\ moze nawet jakiegos slabego DJa ale cos zeby bylo dla wszystkich....

p4

Nieprzeczytany post autor: p4 » 30 kwie 2006, o 19:32

...nie no zart zart... dobrzy Dje dobrzy... oby pogoda byla :P

ODPOWIEDZ